dr Ewa Ślizień-Kuczapskadr Ewa Ślizień-Kuczapska - zdjęcie profilowe

dr Ewa Ślizień-Kuczapska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Specjalista ginekolog położnik. NFP Medical Consultant. Instruktor NPR. Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli NPR od 2003 r. Starszy konsultant – Specjalistyczny Szpital Św. Zofii w Warszawie. Wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Szkoły Wyższej Przymierza Rodzin , Centrum Nauk o Laktacji w dziedzinie promocji zdrowia kobiet, profilaktyki niepłodności małżeńskiej , ekologii rodziny, karmienia piersią oraz przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie. Współautor kilku książek poświeconym tym zagadnieniom. Prywatnie mężatka i matka trójki dzieci zainteresowania rodzinne wyprawy turystyczne, historia zwłaszcza współczesna polski, malarstwo i sztuka średniowieczna, dobra muzyka.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Jest bardzo kompetentnym lekarzem, ma wielką wiedzę, zrozumienie dla pacjenta. Poświęca każdy swój wolny czas, jeśli jest to potrzebne. Jestem zadowolona z tego jak prowadzi moją ciążę i że dzięki Pani doktor udało mi się zajść w ciążę. Jako jedyna z wielu lekarzy u których byłam zdiagnozowała moją chorobę i pomogła mi.

Zaczęłam do niej chodzić jako nastolatka i kontynuuję dotychczas. Jak dla mnie świetna specjalistka, bardzo sympatyczna i komunikatywna osoba.

Wspaniały lekarz, prowadziła moje dwie ciąże, bardzo fachowo i dobrze. Zawsze można zadzwonić po konsultacje, służy wsparciem o prawie każdej porze (sprawdziłam :-)) Co dla mnie ważne - mimo istniejących między nami różnic w światpoglądzie (przychodnia Pani Doktor świadczy o Jej dużej religijności), nigdy nie miałam poczucia indoktrynacji czy narzucania mi poglądów chociażby na antykoncepcję, co dla mnie bardzo cenne.Bardzo taktowna osoba, mój stały lekarz-ginekolog. Zasługuje na 5+.