Trafiłam przypadkiem, po odesłaniu z Izby Przyjęć. Dzięki jej podejściu, badaniu i fachowej wiedzy trafiłam w odpowiednie miejsce. Pani doktor nie potraktowała mnie jak kolejnej pacjentki, tylko podeszła bardzo indywidualnie. Przeprowadziła wszystkie badania, poświęciła dużo czasu, wytłumaczyła wszystkie wątpliwości bez pośpiechu i patrzenia na zegarek. Z wieloma lekarzami miałam styczność, dlatego uważam, że takich lekarzy jak Pani dr Snaczke należy doceniać. Polecam i dziękuję za fachową pomoc. Pacjentaka.

Polecam naprawde pania doktor jest to lekarz z powolania .Obecnie to jest moj 4 lekarz i do tej pory nie spotkalam takiego lekarza, a chodze do niej z kasy chorych.

Jest to lekarz z powołania. Prowadziła mi pierwszą ciąże i jestem z niej bardzo zadowolona. Wyjechałam do UK i jestem obecnie w ciąży i szkoda, że takiej lekarki niema tutaj. Miła, sympatyczna. Na każde moje pytania odpowiadała. Ma szeroką wiedzę. Niebawem przylatuję do Polski i nie wyobrażam sobie żebym nie poszła do niej na wizytę. Lekarz godny zaufania. Serdecznie ja wszystkim panią polecam.

Najlepszy ginekolog na świecie! Sympatyczna, uprzejma, odpowie na wszystkie pytania. Jak najbardziej POLECAM!

Korzystam z wiedzy tej lekarki od czasu pierwszej ciąży tj. od 23 lat.Nigdy się nie zawiodłam, a wszystkie moje obawy i wątpliwości zdrowotne znikają po rozmowie z panią doktor.Z czystym sumieniem polecam.Badanie jest kompleksowe,co w przypadku wizyty u innych lekarzy było tylko marzeniem. Jedyny minus to zawsze długie kolejki pacjentek.

Polecam Panią doktor. Kompetentna, doradzi, odpowie na wszystkie pytania, można jej zaufać. Od 10 lat leczę się u dr Snaczke i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. W ciągu tego czasu byłam trzy razy w ciąży i za każdym razem rodziłam zdrowego bobaska, ponieważ byłam pod doskonałą opieką. POLECAM!!!

POLECAM!!!

Bardzo dobra, chociaż muszę dojeżdżać 25km nie żałuję ani pieniędzy ani czasu pozdrawiam zadowolona:)

Naprawde godna polecenia! Nie spotkałam lepszego ginekologa, miła, urzejma i kompetentna. Juz na pierwszej wizycie wykonała badanie+usg=badanie piersi (z taką kompleksowa "usługą" spotkałam sie po raz pierwszy) i odpowiedziała na wszytskie pytania.

Jak najbardziej polecam Panią doktor. Nie znam lepszego ginekologa.

Jak najbardziej polecam Panią doktor. Nie znam lepszego ginekologa.

bardzo miła i kompetentna osoba.oczywiście wszystkim się nie dogodzi, ale jak dla mnie jest najlepsza.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Chorzów"?

Marek Pabian

Karola Miarki 40
Teatralna 10
40-003 Katowice
Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)

Grażyna Bacia

gen. Dąbrowskiego 62c lok. 2