lekarz Ewa Sobczuk-Urbaniak

3,3
3,2
2,5
2,3

Co prawda moje dzieci już są duże i tak często nie chorują, ale gdy były małe wierzyłam tylko w p. dr. Gdy szłam na rejon, nigdy nie było nic słychać w płucach, gdy przyjechała p. dr okazywało się, że jest zapalenie płuc. Zawsze bardzo dokładnie osłuchiwała, w każdej pozycji. Kiedy nie trzeba było nie przepisywała antybiotyku, jednak kiedy była taka konieczność, był antybiotyk, steryd i w ostateczności skierowanie do szpitala. P dr nauczyła mnie szybko reagować na rozpoczynającą się infekcję u dzieci i nieraz udawało się zapobiec jej rozwinięciu. Polecam

Dziecko jest alergikiem, przyjmuje od ponad roku leki odczulające. Wizyta jest spowodowana niedoleczoną infekcją bakteryjną (stwierdzoną 2 tygodnie wcześniej przez innego lekarza). Pani doktor diagnozuje alergię i przepisuje leki odczulające. Nie _słucha_ że dziecko jest na lekach odczulających od ponad roku i przepisuje połowę dawki jednego leku który dziecko już bierze (zmienia porę podawania) i drugi który jest również już podawany. Na prośbę aby leczyć infekcję a nie alargię, jest zirytowania i przepisuje antybiotyk "na żądanie rodzica" oraz inne leki bez słowa wyjaśnienia na co są, jak działają, jak podawać itp. Nie jestem lekarzem, więc następnego dnia idę gdzie indziej aby zweryfikować diagnozę. U innego lekarza dowiaduję się że dziecko ma zmiany w oskrzelach (których pani doktor nie słyszała osłuchując dziecko) które bez natychmiastowego leczenia skończyły by się zapalaniem . W razie jakichkolwiek wątpliwości co do trafności diagnozy zdecydowanie sugeruję zweryfikować ją u innego źródła.

Odradzam !!!!! Zero taktu, zero uprzejmosci ale mniemanie o sobie ogromne wszyscy dookola do debile tylko pani dr. wie wszystko najlepiej i nie daj boze miec inne zdanie . Omijajcie ją z daleka .

Kontakt z p.dr.i z dziećmi mam od kilku lat i do tej pory myślałam i sądziłam że jest ok,że ma takie podejście do pacjenta i takie tam.Ale jak się dłużej zastanowie to faktycznie coś jest nie tak.Pani opowiada o chorobie tak jakbym ja była lekarzem i znała się na wszystkim.Troche bagatelizuje to,że czegoś nie rozumiem.Może ma wiedzę ale uważam że swoim podejćie dość specyficznym do leczenia dużo traci.Poza tym jest prawdą to,że leczy encortonem i antybiotykami-choć nie nie mogę powiedzieć włącza do leczenia także wziewy itp.My przerobiliśmy chyba wszystkie leki z panią dr.

Lekarz u którego zdecydowanie odradza wizytę. Bardzo lekceważący stosunek, uszczypliwosc ( jako pediatra kompletna pomylka). Nie polecam!!!

kompetentny, dostępny lekarz, poświęcający b. dużo uwagi pacjentowi.

kompetentny, dostępny lekarz, poświęcający b. dużo uwagi pacjentowi.

polecam panią doktor. Dokładnie bada, dokładnie tłumaczy działanie leków, rodzaj choroby.

JESTEM ZSZOKOWANA ŻE JESZCZE TACY LEKARZE SĄ ;-(( NIE BĘDĘ OPISYWAŁA NASZEGO PRZYPADKU- BO TO JEST ŚMIECHU WARTE.

wspaniały, b.oddany pacjentom, kompetentny lekarz

wspaniały, b.oddany pacjentom, kompetentny lekarz

Pani Doktor mowi duzo tyle, ze nie na temat. Dopasowuje przebieg choroby do stawianej diagnozy (jest w stanie powiedziec ze dziecko przebylo kilka nieleczonych zapalen pluc, ze musi kaszlec min. dwa tygodnie, ze rodzic ignoruje objawy).Leczy encortonem i antybiotykami - wszystko.Nie polecam.Droga i nieprzyjemna - NIEKOMPETENTNA