lek. dent. Ewa Sobierajska

2,6
2,4
2,2
1,8

Duże pieniądze za kiepską usługę (przeskalowaną). Przemocowe traktowanie pacjenta. Słabe materiały. Wstępnie plan ekonomiczny leczenia opiewał na niższą kwotę, przy płaceniu rachunku "podskoczył" o kilkaset złotych. Nie polecam. Przestrzegam!

Doktor Kurek to chyba uczy się zakładania wypełnień. Ząb kremowo-żółty, a plomba stała w kolorze białym... Tragedia, coś tu jest nie tak. Musiałam iść do innego stomatologa, który wymienił mi plombę na ładną, bez dołków i zagłebień, równą, gładką, w odpowiednim kolorze zęba.

Wypełnienia bardzo słąbej jakości. Bardzo odróżniają się od koloru zęba. W NFZ robią lepsze plomby. Jestem zawiedziona i straciłam tylko pieniądze.

Niestety ząb bolał po leczeniu kanałowym dość długo. Podejrzewam niedokładne oczyszczenie zęba w środku. Plomba bardzo słabej jakości. Bardzo odróżnia się od naturalnego koloru zęba. Musiałam iść do innego lekarza, który ponownie musiał przeleczyć ząb kanałowo i założył elegancką plombę. Podwójne stracone pieniądze. Generalnie nie polecam. Nie wrócę już tam.

jestem zadowolony, po bólu zęba nie ma śladu. a do tego korona super

jestem zadowolony, po bólu zęba nie ma śladu. a do tego korona super