lekarz Ewa Sołecka

Przede wszystkim bardzo kompetentna. Trafia z diagnozą. Ma niesamowitą intuicje wynikającą z doświadczenia. Przepisuje niedrogie leki, jeśli jest taka możliwość. Bardzo ciepła, taktowna, życzliwa - nie tylko do dziecka ale też do rodzica. Widać, że bardzo lubi swoją pracę. Mój Synek Ją uwielbia :)

Pani Doktor jest wysokiej klasy specjalistą a jednocześnie jest również dobrym i ciepłym człowiekiem dzieci wyczuwają to instynktownie i nigdy nie ma problemu gdy mamy pójść z wizytą widać,że służba dzieciom jest jej życiowym powołaniem.Diagnozy zawsze trafne,leki dostosowane do pacjenta,lekarz który uważnie słucha rodzica dla mnie super!!!!!!!!!Nie potrafię zliczyć ile razy pomogła moim dzieciom a również i mi osobiście.Gorąco polecam!!!!

Leczyła mi moje dzieci ,teraz wnuki. Super lekarz!!!

Leczyła mi moje dzieci ,teraz wnuki. Super lekarz!!!

Jest zdecydowanie najlepszym lekarzem pediatrą w przychodni.Mam dwóch synków i jest obydwaj do doktor zdeklarowanii.Bardzo uwielbiają chodzić do lekarza.Ma super podejści do dzieci.

Ze wszech miar - POLECAM !!! Diagnoza zawsze jest słuszna, leki dobrane dobrze,(nie wypisywane leki b. drogie), badanie bezstresowe. Możliwość konsultacji zawsze, kiedy to konieczne

Ze wszech miar - POLECAM !!!