3,2
3,7

Osobiście nie polecam tej pani. Podczas wizyt olewała mnie smarując ręce kremem... Nie doradziła mi nic sensowanego poza "katolickimi pierdołami" m. in. namawiała mnie do chodzenia do kościoła (chociaż nie jestem wierząca), wmawiała mi, że sex mam mieć po ślubie (a jakim prawem ona się wtrąca do mojej sexualności). Okropna Pani psycholog.

Bardzo fajny, konkretny człowiek. Skupia uwagę na tym co się do niej mówi, analizuje każde słowo, zachowanie. Jest bardzo pomocna, po wizytach u niej oczy otwierają się na wiele aspektów. Polecam z czystym sumieniem.

To dobry, mądry człowiek. Potrafi pomagać, ale również rozumie, że nie zawsze można czy powinno się pomagać. Życzę jej dalszych sukcesów, dla mnie jest wielką pomocą i inspiracją - zawsze życzliwa, pogodna.

Zdecydowanie odradzam! Pani psycholog nie stara się zrozumieć osoby z którą rozmawia i pomóc rozwiązać dany problem. Narzuca tylko swoje "wyuczone" regułki nie analizując dokładnie danej sytuacji. "Dzięki niej" rozpadło się moje małżeństwo, które poszliśmy do niej ratować.:(

Bardzo kompetentna terapeutka, wzbudza zaufanie, bardzo dobry obserwator i doradca. Bardzo ją polecam!

Niestety nie polecam Pani magister, problem przerósł jej możliwości. Nie skupia się na tym co się do niej mówi, tylko uporczywie stara się narzucić swoją rację. Często odwołuje wizyty.