lekarz Ewa Sołtysiak

Psychiatra, Internista

Niezwykły lekarz. Pacjent czuje się u Pani doktor jak u dobrego, troskliwego, wrażliwego, życzliwego przyjaciela i życiowego doradcy. Cierpliwie wysłuchuje, nie przerywa, nie ogranicza czasu, a wręcz przeciwnie -wyjątkowo spokojnym, opanowanym, ciepłym zatroskanym głosem stara się wydostać od pacjenta wszystkie doskwierające mu problemy, a pacjent czuje się całym Jej światem. Widać, że kocha ludzi i swój zawód. Nie zbywa pacjentów Odpowiada obszernie na wszystkie pytania pacjenta, nawet na te których pacjent nie zadał a zadać powinien bo wiążą się z sytuacją pacjenta /Pani Doktor patrzy na problem pacjenta w najszerszej możliwej perspektywie/ Gorąco, szczerze polecam

Pani doktor Ewa, nie Ewunia życie mnie uratowała. Cóż mogę więcej napisać. Jest wspaniała. Takich lekarzy nam potrzeba. Pani Ewunia nie tylko stara się pomagać ludziom jako lekarz,ale też jako człowiek. Jest lekarzem z powołania. Żyj nam Pani doktor sto lat i życzę dużo , dużo zdrowia, bo jest nam Pani potrzebna. Dziękuję Bogu że jeszcze są tacy ludzie na tym świecie jak Pani doktor Ewa.

Nie tylko dobry fachowiec, ale i niesamowicie empatyczny, dobry człowiek.dziękuję........... ............. ............ .

.............
............

Cudowna lekarka, ciepła, miła. Podchodzi do każdego pacjenta jak do człowieka, a nie jak do kolejnego przypadku. Nie wyciąga pochopnych wniosków i zanim postawi diagnozę stara się jak najbardziej poznać pacjenta. W momencie gdy miałam poważne problemy przyjmowała mnie nawet poza kolejką, nawet poza gabinetem jeśli była taka pilna potrzeba. Zawsze była chętna do pomocy, wszystko można było jej bez skrępowania powiedzieć, bo nigdy nie oceniała. Bardzo mi swojego czasu pomogła.

Bardzo mila pani doktor.Potrafi rozmawiać z pacjentem.Bardzo kompetenta.Bardzo dobry kontakt inerpersonalny.Wspaniała życiowa kobieta.Bardzo mi pomogla.

Pani dok. Ewa Sołtysiak jest OSOBĄ Z POWOŁANIA umie każdego pacjenta wysuchac oraz postawic odpowiednia diagnozę .Polecam Panią doktor.

Wspaniała pani doktor. Niezwykle sympatyczna ,wrażliwa .Alicja

Wspaniała pani doktor. Niezwykle sympatyczna ,wrażliwa .Alicja

Pani doktor Sołtysiak jest bardzo dobrym lekarzem .Zawsze wysucha przepisze odpowiednie leki i wytumaczy jak je stosować

Pozytyw w 100%! Świetnie dobrane leki, nieograniczona ilość czasu poświęcona pacjentowi, godny zaufania, kompetentny.

Podzielam wcześniejsze komentarze. Nie zbywa pacjenta doskonale tłumaczy jak należy postępować w trakcie leczenia. Oby takich lekarzy więcej. Bardzo zaangarzowana w to co robi niezwykle miła dla pacjenta. Po prostu lekarz godny polecenia.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Lubin"?

Diabeta-Care
Piłsudskiego 44
59-300 Lubin
Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin