lekarz Ewa Sołtysiak

Psychiatra, Internista

Bardzo godna polecenia Pani doktor, oaza spokoju i cierpliwości, rozmawia długo z pacjentem nie traktuje jako następnego, dobór leków bardzo ostrożny i rozważny, można porozmawiać dosłownie o wszystkim, jestem szczęśliwy,że trafiłem do Pani Ewy, bardzo dziękuję za pomoc. Polecam Panią doktor z całego serca, życzę Pani dużo zdrówka,jest Pani nam bardzo potrzebna taki lekarz to skarb.🌹

Dziękuję Bogu, że postawił na mojej drodze tak wspaniałego lekarza i cudownego człowieka. Lekarz, który kocha ludzi i potrafi pomóc, nawet jak sytuacja , tak po ludzku wydaje się beznadziejna. Życzę Pani Ewie dużo zdrowia, jest nam Pani bardzo potrzebna. Dziękuję z całego serca, za wszystko co Pani dla nas robi. Pozdrawiam serdecznie i polecam Panią doktor, każdemu, kto potrzebuje pomocy.

Niezwykły lekarz. Pacjent czuje się u Pani doktor jak u dobrego, troskliwego, wrażliwego, życzliwego przyjaciela i życiowego doradcy. Cierpliwie wysłuchuje, nie przerywa, nie ogranicza czasu, a wręcz przeciwnie -wyjątkowo spokojnym, opanowanym, ciepłym zatroskanym głosem stara się wydostać od pacjenta wszystkie doskwierające mu problemy, a pacjent czuje się całym Jej światem. Widać, że kocha ludzi i swój zawód. Nie zbywa pacjentów Odpowiada obszernie na wszystkie pytania pacjenta, nawet na te których pacjent nie zadał a zadać powinien bo wiążą się z sytuacją pacjenta /Pani Doktor patrzy na problem pacjenta w najszerszej możliwej perspektywie/ Gorąco, szczerze polecam

Pani doktor Ewa, nie Ewunia życie mnie uratowała. Cóż mogę więcej napisać. Jest wspaniała. Takich lekarzy nam potrzeba. Pani Ewunia nie tylko stara się pomagać ludziom jako lekarz,ale też jako człowiek. Jest lekarzem z powołania. Żyj nam Pani doktor sto lat i życzę dużo , dużo zdrowia, bo jest nam Pani potrzebna. Dziękuję Bogu że jeszcze są tacy ludzie na tym świecie jak Pani doktor Ewa.

Bardzo mila pani doktor.Potrafi rozmawiać z pacjentem.Bardzo kompetenta.Bardzo dobry kontakt inerpersonalny.Wspaniała życiowa kobieta.Bardzo mi pomogla.

Wspaniała pani doktor. Niezwykle sympatyczna ,wrażliwa .Alicja

Wspaniała pani doktor. Niezwykle sympatyczna ,wrażliwa .Alicja

Pani dok. Ewa Sołtysiak jest OSOBĄ Z POWOŁANIA umie każdego pacjenta wysuchac oraz postawic odpowiednia diagnozę .Polecam Panią doktor.

Bardzo dobry lekarz, cudowny człowiek,złote serce !

Bardzo dobry lekarz, cudowny człowiek,złote serce !

Cudowna lekarka, ciepła, miła. Podchodzi do każdego pacjenta jak do człowieka, a nie jak do kolejnego przypadku. Nie wyciąga pochopnych wniosków i zanim postawi diagnozę stara się jak najbardziej poznać pacjenta. W momencie gdy miałam poważne problemy przyjmowała mnie nawet poza kolejką, nawet poza gabinetem jeśli była taka pilna potrzeba. Zawsze była chętna do pomocy, wszystko można było jej bez skrępowania powiedzieć, bo nigdy nie oceniała. Bardzo mi swojego czasu pomogła.

Lekarka bardzo miła ale nie dobrała odpowiedniego leku!

Lekarka bardzo miła ale nie dobrała odpowiedniego leku!