Ewa Sosnowska-Raczkowiak

Nie polecam! Pani doktor Nie polecam! Pani doktor sprawia wrażenie jakby siedziała tam za karę. Ma pretensje o najprostsze pytanie - jej pacjentki muszą być chyba wszechwiedzące -" bo jak to pani tego nie wie???" A no nie i po to przychodzę do "specjalisty",żeby się dowiedzieć. Uznała,że nie jestem w ciąży,bo jestem "zbyt nakręcona,a w ciąży powinno się być zmęczonym i byle jakim" Na pytanie o l4 uznała,że skoro podpisałam umowę na tyle godzin to powinnam tyle pracować i nie marudzić. Sześć lat do niej chodziłam,ale mam juź dosyć traktowania ...

Nie polecam! Pani doktor
Nie polecam! Pani doktor sprawia wrażenie jakby siedziała tam za karę. Ma pretensje o najprostsze pytanie - jej pacjentki muszą być chyba wszechwiedzące -" bo jak to pani tego nie wie???" A no nie i po to przychodzę do "specjalisty",żeby się dowiedzieć. Uznała,że nie jestem w ciąży,bo jestem "zbyt nakręcona,a w ciąży powinno się być zmęczonym i byle jakim" Na pytanie o l4 uznała,że skoro podpisałam umowę na tyle godzin to powinnam tyle pracować i nie marudzić. Sześć lat do niej chodziłam,ale mam juź dosyć traktowania mnie jak idiotki. nigdy nie była zbyt empatyczna,ale teraz atmosfera jest nie do zniesienia. Z ulgą zmieniłam lekarza.Pani doktor - może dłuższy urlop,bo chyba się pani wypaliła.

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor. Szybko uporałyśmy się z moim problemem. Polecam, jestem bardzo zadowolona z wizyty. Dla młodych dziewczyn odpowiednia Pani Doktor.

Dla młodych dziewczyn odpowiednia Pani Doktor.

byłam u Pani doktor pierwszy raz i ostatni, bardzo opryskliwa osoba

byłam u Pani doktor pierwszy raz i ostatni, bardzo opryskliwa osoba

na 1 wizycie miałam wrażenie że jest niemiła ale w następnych wszystko było ok.

na 1 wizycie miałam wrażenie że jest niemiła ale w następnych wszystko było ok.

nie polecam tej Pani na NFZ była dla mnie bardzo ,ale to dardzo nie miła,a przez 7 lat chodziłam prywatnie i była bardzo miła. Widac Pani bardziej ceni kase od pacjeta. NIE POLECAM!!!

Zdecydowanie polecam, jedna z najlepszych ginekologów w Legnicy.

Zdecydowanie polecam, jedna z najlepszych ginekologów w Legnicy.

Dzięki Pani doktor poroniłam...nie polecam

Dzięki Pani doktor poroniłam...nie polecam

Jedna wielka porażka!!! Ta Pani minęła się chyba z powołanie, albo juz wiek jej na to nie pozwala. Sprzęt w gabinecie - porażka. Sama nie wie dokładnie co widzi na usg. Przez nią dostałabym zapalenia otrzewnej, nie zauważyła ciąży pozamacicznej i wylanej już krwi w brzuchu, kazała mi chodzić z tym 2 tyg. i dała tabletki przeciwbólowe. Nie odpowiadała konkretnie na pytania. Dobrze, że na drugi dzień trafiłam do innego lekarza, który mnie uratował, bo nie wiadomo co by dziś było...wizyta prywatna, a miałam wrażenie,że ma wyliczony dla mnie czas. Kompletna porażka i nie jestem pierwszą osobą, która się tak przejechała na tej Pani...szkoda,że dziewczyny się nie wypowiadaja, bo lepiej ostrzec innych!!! Nie polecam z czystym sumieniem!!!

Do tej pani to powinnam dwie oceny wystawić, jedną na publiczną drugą na prywatną. Bo jak pani dostaje pieniążki to do rany przyłóż ( chociaż większość to tylko gra pozorów ukrywająca jakąś śmieszną wiedzę ginekologiczną ) Jeśli nie zamierzasz zapłacić pani doktor to nawet nie idź, więcej smutnych wspomnień niż pożytku. Ta pani potraktowała mnie okropnie, nie wiedziałam, że można wogle tak potraktować człowieka i to będąc lekarzem, a na dodatek bez powodu! Pani mnie poniżyła przy moim narzeczonym i pani z recepcji która nie wiem dlaczego była w gabinecie ...

Pani mnie poniżyła przy moim narzeczonym i pani z recepcji która nie wiem dlaczego była w gabinecie cały czas (wypisywała papierki, bo pani doktor się chyba nie chciało, przecież jej za to nie zapłaciłam!). Do dzisiaj nie mogę pozbyć się z pamięci rozgoryczenia po incydencie u pani "doktor".

A jeśli chodzi o wizyty prywatne to jest nastawiona jak na 8 cud świata ( bo płacisz kasee) . Cały czas pyta czy coś jeszcze chcę wiedzieć, ale po kilku wizytach i jak na to spojże po tym co robiła na wizytach 'darmowych' to ta pani raczej skończyła psychologie lub aktorstwo niż studia medyczne. Ta pani potrafi udawać, że się zna. Ale tak naprawdę można zauważyć, że ona wcale Cię nie słucha.
Jak chciałam tabletki antykoncepcyjne zmienić bo poprzednie które mi inny lekarz przepisał powodowały u mnie tycie, to wyszło w sumie na to, że ja sama je sobie przepisałam, bo pani doktor kazała mi wymyśleć tabletki o jakich słyszałam, że są dobre. I wyszło na to, że dostałam tabletki które brała moja koleżanka i mówiła że wszystko z nią ok. Żadnych badań, nic. Ta kobieta jest totalnie niekompetentna i raczej to ona powinna uczęszczać do lekkarza.

Podpisuje sie pod pozytywnymi opiniami. Jako osoba, ktora po raz pierwszy poszla do ginekologa jestem bardzo zadowolona, bo: * rzeczowo dostalam odpowiedzi na wszystkie pytania, * zachecana bylam do zadawania pytan, * nie czulam sie skrepowana co swiadczy o swietnej relacji jaka zbudowala Pani doktor, * badanie nie bylo nieprzyjemne (ciezko je nazwac przyjemnym z samej specyfiki badania), ale zdecydowanie okazal sie byc naturalnym; Polecam - otrzymalam raczej wszystko czego potrzebowala mloda osoba chcaca zbadac sie i otrzymac profesjonalnej diagnozy/ opinii.

* rzeczowo dostalam odpowiedzi na wszystkie pytania,
* zachecana bylam do zadawania pytan,