mgr Ewa Stachowiak

3,4
3,6
3,6
3,3

Leczyłam się u Pani Ewy parę dobrych lat temu. Jestem jej bardzo wdzięczna!!! Podejściem, zaangażowaniem, cierpliwością dotarła do mnie mimo tego,że nie było to takie proste. pełen profesjonalizm

Podobna sytuacja u nas. Pani Ewa już podczas pierwszej wizyty sformułowała kategoryczną, jednoznaczną opinię, ktora później okazała sie być mylna, nietrafiona i krzywdząca.

Zakończyłam kilkuletnią psychoterapię u Pani Ewy; wyciągnęła mnie z dna anoreksji i depresji. Przeszłam wcześniej wielu terapeutów jednak podejście Pani Ewy, jej kompetencje, jakiś dar wyciągania wniosków z moich nieposkładanych myśli chyba było kluczem do mojego nowego zycia. Dziękuję i polecam, nawet tym co nie mają już wiele nadziei.

Rewelacyjny psycholog; widać praktykę i zaangażowanie w temat, wiedza i super podejście do dzieci, konkretna osoba, wymaga zaangażowania i współpracy rodziców co w przypadku naszego syna bardzo się sprawdziło, choć łatwo nie było.

Uczęszczałam na terapię do pani Ewy przez ponad rok, mimo ciągłego pogarszania się mojego stanu. Teraz pozostaję pod opieką innego terapeuty i dopiero uświadamiam sobie, jakie szkodliwe przekonania wpoiła mi pani Ewa, drastycznie obniżając przy tym moje poczucie własnej wartości. Niewłaściwe metody leczenia przedłużyły moją traumę i wciąż zmagam się z problemami.

Pan Ewa jest osobą ciepłą,życzliwą,kontaktową.Bez skrępowania potrafię się jej zwierzać z problemów,co u poprzenich psychologów w trakcie hospitalizacji nie było możliwe.Miałam naprawdę ciężkie dzieciństwo,i wcześniej po wizycie u innych psychologów reagowałałam smutkiem i cały czas chodziłam przybita.Leczę się na depresję i polecam wszystkim z podobnym problemem.

Pani Ewa nie koncenruje uwagi na problemach zglaszanych przez rodzicow. Stawia diagnoze na pierwszej wizycie i pomimo zmian symptomow w trakcie terapii nie zauwaza ich i nie modyfikuje postepowania. Dopiero po zmianie terapeuty zauwazylismy jak bardzo sie mylila. Stan dziecka po jej terapii znacznie sie pogorszyl. Przestrzegam przed tepia u tej Pani.