lekarz Ewa Stachowiaklekarz Ewa Stachowiak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

lekarz Ewa Stachowiak

Absolwentka Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Na początku kariery zawodowej do 2008 roku związana z Oddziałem Dziecięcym ...

Absolwentka Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Na początku kariery zawodowej do 2008 roku związana z Oddziałem Dziecięcym oraz Oddziałem Noworodkowym Szpitala w Śremie.

1999 - specjalizacja I stopnia z pediatrii
2007 - specjalizacje II stopnia z pediatrii

Obecnie działalność w ramach Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej w zakresie Pediatrii.

- Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.
- Posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności zawodowe
- Uczestniczy w zjazdach i sympozjach pediatrycznych oraz alergologicznych
- Główne zainteresowanie praktyczne i kliniczne skupiają się wokół aspektów alergologicznych i pulmonologicznych schorzeń wieku dziecięcego
- Oferuje również diagnostykę USG w zakresie pediatrycznym

Diagnostyka USG:
- jama brzuszna
- układ moczowy
- tarczyca
- węzły chłonne

Dla każdego Rodzica najważniejsze jest zdrowie jego Dzieci, stąd wybór Pediatry to jedna z najważniejszych decyzji, jakie przychodzi nam podejmować. Dlatego też spokojem napawa mnie fakt, że nasze Córeczki mogą być pacjentkami Pani Doktor Stachowiak. To co najważniejsze w relacji Rodzic-Pediatra to ZAUFANIE, wyrosłe na dziesiątkach przemiłych wizyt, bezstresowych badań, trafnych diagnoz i kontroli. To właśnie sposób, w jaki Pani Doktor Stachowiak podchodzi do swoich Małych Pacjentów. Wszystko to sprawia, że czujemy się BEZPIECZNIE wiedząc, że Pani Doktor czuwa nad naszymi Dziećmi. Polecamy w 100% i dziękujemy, że Pani jest ...

Dla każdego Rodzica najważniejsze jest zdrowie jego Dzieci, stąd wybór Pediatry to jedna z najważniejszych decyzji, jakie przychodzi nam podejmować. Dlatego też spokojem napawa mnie fakt, że nasze Córeczki mogą być pacjentkami Pani Doktor Stachowiak. To co najważniejsze w relacji Rodzic-Pediatra to ZAUFANIE, wyrosłe na dziesiątkach przemiłych wizyt, bezstresowych badań, trafnych diagnoz i kontroli. To właśnie sposób, w jaki Pani Doktor Stachowiak podchodzi do swoich Małych Pacjentów. Wszystko to sprawia, że czujemy się BEZPIECZNIE wiedząc, że Pani Doktor czuwa nad naszymi Dziećmi. Polecamy w 100% i dziękujemy, że Pani jest :)

Wspaniała kobieta i pediatra, wyrozumiała i bardzo kompetentna. Leczę u Pani doktor troje dzieci, zawsze stawia trafne diagnozy i bez problemu trafia z lekami, a co najważniejsze antybiotyk u tego pediatry to ostateczność. Miłe spojrzenie na małego pacjenta i bardzo dobre podejście. Dzieci bada spokojnie i nawiązuje bardzo dobry kontakt. Tacy lekarze powinni pracować w Polskiej służbie zdrowia. Pediatra godny polecenia.

Wspaniała,otwarta i cierpliwa Pani Doktor.Rewelacyjne podejście do dzieci. Metody leczenia bez zarzutu,zawsze trafne w skutkach.Szeroka wiedza specjalisty.Jestem spokojna o zdrowie i bezpieczeństwo mojego synka.Polecam zdecydowanie.

Wspaniała,otwarta i cierpliwa Pani Doktor.Rewelacyjne podejście do dzieci.

Polecam zdecydowanie! Leczę już trzecie dziecko u pani doktor. Miła i otwarta na problemy,a jednocześnie bardzo kompetentna i konkretna.

Polecam zdecydowanie! Leczę już trzecie dziecko u pani doktor.
Miła i otwarta na problemy,a jednocześnie bardzo kompetentna
i konkretna.

Pełen profesjonalizm.Miła ,delikatna i kompetentna.Antybiotyki u Pani Doktor to ostateczność.Rozpoznania trafne,leczenie skuteczne.Polecam!

Jest to jeden z niewielu lekarzy do których mam 100% zaufanie. Bardzo miła osoba i kompetentna. Oby w kórnickiej przychodni było takich więcej:)

Miła ,życzliwa i zawsze uśmiechnięta.Porafi nawiązać wspaniały kontakt z małym pacjentem.Wysokie kompetencje specjalisty,dokładna i cierpliwa,poświęca dużo czasu na zbieranie wywiadu i bezstresowe badanie mojego synka.Pomogła Mi juz wiele razy stawiając trafne diagnozy.Teraz spodziewam się drugiego dziecka i na pewno będę korzystać z pomocy Pani Doktor.POLECAM!

Oby w Polsce,a czczególnie w tak małych miastach jak Kórnik było jak najwięcej lekarzy tak oddanych małym pacjentom.Pani doktor Stachowiak w pełni zasługuje na miano bardzo dobrej profesjonalistki.Dzieci zawsze pod jej opieką mogą się czuć bez- piecznie i liczyć w każdej chwili na jej pomoc.

pelny profesjonalizm.Mimo mlodego wieku duze doswiadczenie w pracy.Poleccono nam pania dr i tego nie zalujemy.Nasze dzieci sa naprawde pod dobra;a nawet bardzo dobra opieka pani doktor EWY.Poolecamy.Zadowoleni rodzice i dzieci.

Wspaniała lekarka, która w każdej chwili jest do dyspozycji małego pacjenta. Takich lekarzy z prawdziwym powołaniem brakuje w naszej służbie zdrowia. Mimo, że leczy w przychodni nie traktuje człowieka jak zło konieczne, a wręcz przeciwnie