lekarz Ewa Staszewska-Małys

Psychiatra

Nie polecam , bardziej nastawiona na zysk i pieniądze niż na dobro pacjenta , brak zainteresownia . Moja mama była i napewno nie wróci

Gdybym przyszła do tego lekarza w gorszym stanie psychicznym, a zdarza mi się popadać w cięższe stany, to nie poradziłabym sobie psychicznie z tym w jaki sposób została potraktowana. Pani doktor naskoczyła na mnie, że jak to nie miałam wcześniej pieniędzy na chociaż jedną wizytę prywatną u psychiatry. Że nawet osoby na rencie mają te 200 zł. I pytała mnie czy do stomatologa i ginekologa też chodzą na NFZ. Powiedziała, że nie zna takiej osoby, na co odpowiedziałam, że właśnie jestem. Chciałam zaznaczyć, że wizyta odbyła się w placówce państwowej, więc ktoś płaci tej Pani doktor za to, że tam przyszłam. Ponadto dzielenie pacjentów na gorszych i lepszych ze względu na to czy są przyjmowani na NFZ czy prywatnie to wyraz niekompetencji. Bo przed wizytą czytałam same pochlebne opinie, ale prawdopodobnie pisały to osoby na rencie, które miały 200 zł na wizytę. Bardzo nie polecam. Jak powiedziałam Pani doktor, jak się czuję po tym jak mnie już umiejscowiła w "odpowiedniej" kategorii i komunikatem z mojej strony, że chciałabym opuścić gabinet, Pani doktor zmieniła trochę ton.

Gorąco polecam.Świetny specjalista, bardzo merytoryczny, duża empatia, kultura, szacunek dla pacjenta, ponadto przemiła i sympatyczna .Potrafi słuchać i doradzić,od pani dr.Ewy wychodzi się już w pozytywnym nastawieniu.Dziękuje bardzo 😊

Świetna bardzo uprzejma Pani Doktor. Polecam z całego serca świetnie pomogła mojemu synkowi. Dziękuję Pani Ewo

Nie odniosłam wrażenia aby Pani Dr wykazywała profesjonalne podejście do pacjenta; za małe zainteresowanie oraz wieczne spóźnienia.

Bardzo sobie chwalę doktor Staszewską, leczę się już od niej od dłuższego czasu, bardzo mi pomagają wizyty u Pani Ewy, ostatnio pochwaliła mnie nawet, że biorę tabletki Braveran, bo lepiej jej sie ze mną wtedy współpracuje!!!:-)