dr n. med. Ewa Stążka-Gregosiewicz

Kardiolog dziecięcy

Nigdy w moim 40-letnim życiu nikt nie potraktował mnie w sposób, jaki zrobiła to Pani doktor. Całkowity brak empatii, kultury i ludzkiej życzliwości. Po skończonej wizycie, na pytanie czy córka ma dalej pozostać pod kontrolą kardiologa odpowiedziała, żebym dowiadywała się u swojego lekarza POZ. Wizyta odbyła się w ramach funduszu NFZ. Nie przypominam sobie takiego zachowania Pani doktor podczas wcześniejszej wizyty prywatnej.

Pani doktor niemiła, arogancka, zlośliwa?, nie chcę aby leczyla moje dziecko. Mam wrażenie, że drażnią ja dzieci. Do mojego dziecka slowem sie nie odezwala w czasie calej wizyty, badania i echa serca. Do malej przestraszonej dziewczynki. Oczywiście w NFZ.

Pani doktor może za pieniądze, w Luxmedzie to jest miła, niestety w przychodni przyszpitalnej była niemiła, opryskliwa i stwierdziła, że przychodzi tam bo musi. Nigdy więcej. Zmieniliśmy lekarza i nie żałujemy.

Nie rozumiem skąd pozytywne opinie. Nas potraktowała strasznie. Nigdy do niej nie wrócimy.

Wspaniała Pani Doktor, jest bardzo dociekliwa w prowadzeniu chorego dziecka, ma fajne podejście do pacjenta i budzi zaufanie. Stara się rodzicom, w zrozumiały sposób z punktu medycznego przybliżyć sytuację dziecka i nie pozostawia ich bez odpowiedzi. Serdecznie polecam!

Bardzo dobry specjalista! Miła, uprzejma z odpowiednim podejściem do dziecka. Serdecznie wszystkim polecam!!!

Bardzo dobry lekarz uratowała mi dziecko polecam

Bardzo dobry lekarz uratowała mi dziecko polecam

Doktor ze wspaniałym podejściem do dzieci. śmiało mogę polecić każdemu.

Doktor ze wspaniałym podejściem do dzieci. śmiało mogę polecić każdemu.

Razem z nasza mała coreczką chodzimy do Pani doktor i leczymy jej serduszko. Myślę że każdemu poleciła bym ta osobę dla dziecka.