REWELACYJNY LEKARZ. Gorąco polecam. Uratowała mi oczy, przywróciła szanse na normalne życie. DZIĘKUJE!

"Bardzo dziękuje" pani doktor za pozbawienie wzroku w jednym oku mojego ojca. Po przebytym zatorze oka, odzyskaniu w małym zakresie wzroku, ale jednak, Pani doktor zignorowała stan mojego ojca - może za stary? - odstawiła wszystkie leki, w rezultacie wymagana była interwencja szpitalna - niestety oka nie udało się uratować. Teraz ojciec widzi ciemność. Przestrzegam wszystkich pacjentów przed ślepym ufaniem Pani doktor. Konsultujcie przynajmniej u dwóch lekarzy.

"Bardzo dziękuje" pani doktor za pozbawienie wzroku w jednym oku mojego ojca.

Użytkownik anonimowy Anonim 188.122.11.23 Komentarz: Pani dr Ewa Steuer to przede wszystkim: 1. Profesjonalista 2. Wspaniały człowiek 3. Lekarz, który do pacjenta podchodzi jak do człowieka, pomimo tłumu ludzi jaki przewija się na Ceglanej ma czas i cierpliwość aby wytłumaczyć chorobę, porozmawiać, zrozumieć pacjenta, pocieszyć 4. Wspaniała Pani doktor, która dała mi wiare w lepsze jutro:) 5. Skłądki ZUS powinno sie przeznaczać właśnie na takich lekarzy:) 6. Fachowiec, lekarz z powołania, przyjaciel pacjenta, ratuje ludzi okulistycznie i psychicznie :) Dziękuje za wszystko Pani Doktor Damian z Wrocławia

Użytkownik anonimowy
Anonim
188.122.11.23

Komentarz:

Bardzo kontaktowa, uprzejma i uśmiechnięta, cierpliwie tłumacząca zawiłości choroby, traktująca pacjenta jak równorzędnego partnera a nie jako "materiał do przerobienia", godna polecenia w 100 % !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz, który spełnia , moim zdaniem, wszystkie oczekiwania pacjenta. Kompetentny, uprzejmy,poświęcający pacjentowi odpowiednio dużo czasu, wzbudzający zaufanie. Polecam tę panią doktor wszystkim moim znajomym.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Spokojna, miła, a co najważniejsze kompetentna!

Wywarła bardzo pozytywne wrażenie na mnie. Była to druga wizyta. Zawsze uśmiechnięta, miła. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Na wszystkie pytania odpowie. BARDZO GORĄCO WSZYSTKIM PAŃSTWU POLECAM P.DOKTOR !!!

Wciąż poszukujesz "Okulista Katowice"?

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice
ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała
Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska