Ewa Stochel

Ortodonta

Najlepsza! Świetny ortodonta, wspaniała osoba! Każdego pacjenta traktuje jak tego najważniejszego!Mam 100% zaufanie do kompetencji, jakości pracy i materiałów których używa.

Byłam u P. Doktor z 6 letnią córeczką. Wizyta pod każdym względem, również (w opinii nie punktowanym) wymiarze "morale" na PIĄTKĘ :-) 9

P.dr Ewa Stochel to wspaniała kobieta,człowiek i dentysta.Profesjonalna,miła,cierpliwa,zawsze usmiechnieta,wspaniały kontakt z dziecmi.Samo naj,naj,naj:) Gorąco polecam

Super Lekarz! Profesjonalna a zarazem uprzejma, uśmiechnięta kobieta. Tłumaczy co robi, co pacjent powinien robić dla własnego dobra. Pomocna, nigdy nie zostawi na lodzie jak urwie się zamek. Konkretna. Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam.

Super Lekarz!

Profesjonalna a zarazem uprzejma, uśmiechnięta kobieta.
Tłumaczy co robi, co pacjent powinien robić dla własnego dobra.
Pomocna, nigdy nie zostawi na lodzie jak urwie się zamek.
Konkretna.

Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam.

Polecam! Chodzę z synem od niedawna, już obecnie ma aparat stały założony. Wcześniej odwiedziłam innych ortodontów. Niesamowita przepaść pomiędzy innymi a p. Ewą STOCHEL. Super perfekcjonistka. POLECAM

Profesjonalista lubiący swój zawód,rzeczowo i konkretnie podchodzi do pacjenta. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy to polecam!

profesjonalistka lubi to co robi zna się na rzeczy super podejście do pacjenta, bardzo uprzejma, miła.Ceny ma przyzwoite. miałam dużą wadę zgryzu ale mam wrażenie że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. dzisiaj nareszcie mogę się swobodnie śmiać:)