Cierpię na nadczynność tarczycy i od dłuższego czasu jestem pod opieką doktor Stochmal w SCM clinic. Nie mam żadnych zarzutów, kompetentna i skuteczna lekarka. Szczerze polecam.

Lekceważące podejście do pacjentów, nie zweryfikował kompletnie całości badań, a na zadawane pytania odpowiadał zdawkowo i wymijająco

Do Pani doktor chodzę na wizyty do SCM clinic. W mojej ocenie to bardzo dobra, skuteczna lekarka. Zleca sporo badań, ale mnie to nie przeszkadza, przynajmniej wiem, że trzyma rękę na pulsie. Jestem zadowolona z jej opieki, widzę poprawę.

Pani doktor zajęła się mną bardzo rzetelnie. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że trafiłam do mądrego i doświadczonego lekarza. Po szczegółowej analizie badań i ich omówieniu zaproponowała konkretną terapię. Teraz jestem w jej trakcie i sądzę po mojej poprawie samopoczucia, że jestem na właściwej drodze u właściwego lekarza.

Na Panią doktor trafiłam w SCM clinic. Uważam, że jest to bardzo dobry lekarz. Zaangażowana, profesjonalna, empatyczna, a przede wszystkim są efekty leczenia. Bardzo też podoba mi się jej podejście w trakcie każdej wizyty, ma czas, bez pośpiechu analizuje i omawia ze mną wyniki badań. Bardzo sobie ją cenię.