lekarz Ewa Sukiennik

Internista, Kardiolog

2,9
2,9

Nie miła, nie ma czasu dla umówionego pacjenta. Gdybym mógł wystawił bym opinię poniżej 1

Nie miła, nie ma czasu dla umówionego pacjenta.
Gdybym mógł wystawił bym opinię poniżej 1

Wizyta u pani doktor żeby powiedzieć dzień dobry i nic więcej,pięć minut spotkania dwie minuty jakiegoś badania,żadnej informacji co, gdzie kiedy,Następna wizyta za dwa dni żeby znów powiedzieć dzień dobry.Zero zainteresowania pacjentem aby numerek się zgadzał

Wizyta u pani doktor była wielce niepoważna. Trwała 5 min, po czym dostałam poinformowana, ze czas się skończył i żebym przyszła za tydzień na kontynuację. Ostatecznie nic się nie dowiedziałam. Odradzam.

Bardzo dobry kardiolog.Wizyta kompleksowa z EKG i USG serca.

Bardzo dobry kardiolog.Wizyta kompleksowa z EKG i USG serca.

Bardzo dobry lekarz. Polecili mi go znajomi, którzy korzystają z jego usług od wielu lat. Niestety pani doktor ma tak wielu pacjentów, że nie może poświęcić każdemu tyle czasu ile by chciał.

Wreszcie znalazłem kompetentnego lekarza, który odpowiednio mnie zdiagnozował i wyleczył. Wcześniej chodziłem do wielu lekarzy, którzy byli bardzo mili i uśmiechali się do mnie nie wiedząc kompletnie co mi jest i leczyli po kolei nieskutecznie na wszystkie choroby. Już traciłem nadzieję, że ktoś mi pomoże i zacząłem wypytywać znajomych o dobrego lekarza i tak trafiłem do pani doktor Sukiennik.

Znalazłem lekarza do którego mam pełne zaufanie

Znalazłem lekarza do którego mam pełne zaufanie

Bardzo dobry lekarz.Po 3miesiącach chodaazenia po lekarzach uzyskałam wreszcie pomoc

nieuprzejma, nie udziela pełnych informacji o pacjencie

nieuprzejma, nie udziela pełnych informacji o pacjencie