dr n. med. Ewa Świebocka

Alergolog, Pediatra

1,8
1,7

Nie polecam!!! Już po pierwszej wizycie miałam ochotę wyjść. Pani doktor doradziła kurs odczulania, natomiast nie wytłumaczyła co to jest, tylko powiedziała przeczytać w internecie. Cały czas czułam się atakowana.

Szczerze? Przez całe swoje życie nie spotkałam gorszego lekarza. Nie kwestionuję kompetencji bo ciężko coś określić po 3 minutach, ale nie rozumiem jak można byc tak nieuprzejmym wręcz wrednym dla pacjenta. Miałam ochotę zabrać córkę i wybiec. Czułam się atakowana i poniżana. Rozumiem że to wizyta na NFZ ale chyba pani doktor nie robi tego w ramach wolontariatu tylko otrzymuje pensję. Nie polecam!!!!!

Nie polecam! Bardzo nieuprzejma Pani doktor co da się wyczuć od razu przy samym wejściu. Tak jakby pracowała za kare...

Pani docent nie powinna pracować z ludźmi, a już na pewno nie z dziećmi! Nie jest to lekarz z powołania, raczej dla nazwy i dla pieniędzy. Bardzo nieprzyjemna dla dziecka, bada ostro, niemal brutalnie. Z dzieckiem nie rozmawia, rodzicom nie tłumaczy. Nie wiem czy zna się na fachu, bo tylko wypisuje recepty. Czas na refleksję pani docent!

Czas na refleksję pani docent!

Bardzo słaba alergolog, niestety zmieono poprzednia i musiałem się udać do niej po zmianie. Wypisywanie leków nie tych które chce mi wepchnąć z wielką łaska, na sam moj widok ma niechęć i wpycha inne osoby przed moją wizyte na siłę.

Zdecydowanie nie jest to lekarz godny polecenia. Wizyta miała miejsce w dsk. Synkowi zlecono pobranie krwi kiedy się o tym dowiedział rozpłakał się a pani zwróciła się do niego: „co Ty baba jesteś czy chłop? Co ty płaczesz?” (Synek ma 6 lat) Pani docent miała obiekcje dotyczące wychowania synka bo zapytałam go czy może jednak dzisiaj pobierzemy krew (zawsze przygotowujemy go na badanie krwi - rozmawiamy z nim i bawimy się w pobieranie krwi). Brak podejścia do dzieci!!!!! Jest nieuprzejma, niekompetentna, wyniosła i protekcjonalna. Żałuje ze trafiliśmy do niej.

Tragedia. Wizyta 4min. Steryd. Brak jakiegokolwiek skierowania na testy alergiczne. Nie uprzejma. Nie polecam. Nie powinna pracować z dziećmi.

Okropna,nie powinna pracować z dziećmi. Podczas wizyty miala pretensje do 3letniego dziecka ,że się wierci i "roznosi zarazki". Dodam że co chwila mruczała "proszę jak najdalej ode mnie". Bez żadnych badań, jedynie po osłuchaniu dziecka, gdzie nie stwierdziła nic w oskrzelach,chciała przepisać , na mokry kaszel - uwaga, antybiotyk... na 3 dni. Opryskliwa, niemiła, jakby pracowała za karę! NIE POLECAM!

Pani która za wszystko bierze kasę, wypisanie recepty 50 zł, wypisanie zaświadczenia 100 zł!!! Wizyta czy 5 minut czy 10 minut 100 zł. Podejście średnie, mówi to co chce rodzic usłyszeć. Wstyt mi że w Polsce są lekarze dla kasy a nie z powołania

Nie polecam, nieuprzejma, protekcjonalna, nie słucha pacjenta, wmawia, że coś przepisywała ( a nie przepisywała), pokazuje mi w komputerze, że konsultacja po testach się odbyła, choć się nie odbyła. Koszmar. Wcześniej chodziłam z córką do Puchnarewicz - myślała, że gorzej być nie może, ale jak widać może. Nie polecam, nie polecam, nie polecam. A po braku wyjaśnień dotyczących wizyty, która w komputerze została zarejestrowana, a w rzeczywistości się nie odbyła ręce mi opadły