lekarz Ewa Święszek

1,8
1,9
1,4

Kobieta nie powinna być lekarzem. Byłam na wizycie w 10 tc. Na wejściu informacja, że jeśli dostanę skierowanie na badanie krwi to muszę z nim wrócić tutaj, bo każde skierowanie kosztuje. Usg rzucone na kozetkę, nawet nie usłyszałam bicia serduszka dziecka, zero pytań, brak karty ciąży, zalecenia to nie pić alkoholu, kupić sobie jakieś witaminy i pracować do 8 miesiąca. Wizyta trwała niecałe 10 minut. Dno, dno, dno. Nie polecam nikomu.

Pani doktor przyjęła mnie z wielką łaską. Nie przeprowadziła wywiadu, nie spytała czy jakiekolwiek leki przyjmuję. Zero zainteresowania. W trakcie rozmowy sama wtrąciłam część chorób jakie mam i poprosiłam o badania bo martwi mnie mój stan zdrowia. Pani "doktor" po usłyszeniu że choruję na PCOS i chciałabym mieć dziecko od razu wydała osąd, jak dla mnie przesadny, nie poparty niczym. Powiedziała, że jakiekolwiek badania są bezpodstawne, bo i tak wyjdą zawyżone, że o dziecko mam wznosić ręce do boga, albo pogodzić się, że w ciążę nie znajdę. Po mojej odpowiedzi, ...

Pani "doktor" po usłyszeniu że choruję na PCOS i chciałabym mieć dziecko od razu wydała osąd, jak dla mnie przesadny, nie poparty niczym. Powiedziała, że jakiekolwiek badania są bezpodstawne, bo i tak wyjdą zawyżone, że o dziecko mam wznosić ręce do boga, albo pogodzić się, że w ciążę nie znajdę. Po mojej odpowiedzi, że chyba muszą być jakieś sposoby, bo są ludzie z PCOS, którzy mają dzieci skwitowała tylko pytaniem, czy kiedyś słyszałam o lekarstwie na bezpłodność. I że jeśli chcę mieć dziecko mam się zapisać do kliniki bezpłodności. Zapytałam więc, jak mam uregulować miesiączki, bo mam je bardzo rzadko i odczuwam dużo skutków ubocznych. Odpowiedziała "jeśli Pani chce to prosze sobie kupić jakieś tabletki antykoncepcyjne i brać. To miesiączka będzie, przecież to oczywiste".

Poczułam się po wizycie jak śmierć i odpad, któremu nic się nie należy. Aż płakać się chciało. Bardzo przykre, że człowiek przychodzi po pomoc, a zostaje tylko bardziej sponiewierany.

Dramat i metr mułu! Odradzam! Nieprzyjemna, zero empatii… w gabinecie czułam się jak intruz za karę! Straszne !

Witam, w sobotę awaryjnie potrzebowałam pilnej wizyty z powodu męczącego mnie jakiś czas stanu zapalnego. Weszłam w internet i trafiłam na Panią dr. Ewę - zadzwoniłam i poprosiłam o wizytę - mino soboty i rozpoczętego urlopu Pani doktor zgodziła się mnie przyjąć i błyskawicznie przyjechała do gabinetu mimo , że miała w tym dniu pod opieką swoje wnuczki. Nie zostawia pacjenta w potrzebie ! Dokładnie mnie zbadała - zrobiła usg + wywiad wszystko przebiegało dokładnie tak jak być powinno. Badanie było przeprowadzone bezboleśnie w miłej atmosferze. Po wszystkim dobrała leczenie i w bardzo jasny sposób przedstawiła jak mam stosować zalecone leki. Jak tylko zajdzie taka potrzeba napewno wrócę do Pani doktor. Dziękuję bardzo za pomoc i polecam !!

Jestem bardzo zaskoczona takimi opiniami. Na pierwszej wizycie czułam się bardzo swobodnie i Pani doktor była bardzo miła i przyjemna. Przeprowadziła ze mną wywiad i zbadała mnie (nie trwało to tylko 5 minut jak widzę w opiniach), pomogła mi z moim problemem i zaproponowała rozwiązanie go, a poprzednich trzech lekarzy, u których byłam nawet nie wspomnieli o tym co mogę zrobić. Zdecydowanie mogę polecić wizytę u tej Pani doktor, jest najlepszym specjalistą, u którego do tej pory byłam.

Jestem bardzo zaskoczona takimi opiniami. Na pierwszej wizycie czułam się bardzo swobodnie i Pani doktor była bardzo miła i przyjemna. Przeprowadziła ze mną wywiad i zbadała mnie (nie trwało to tylko 5 minut jak widzę w opiniach), pomogła mi z moim problemem i zaproponowała rozwiązanie go, a poprzednich trzech lekarzy, u których byłam nawet nie wspomnieli o tym co mogę zrobić. Zdecydowanie mogę polecić wizytę u tej Pani doktor, jest najlepszym specjalistą, u którego do tej pory byłam.

Zgłosiłam się do szpitala w Świętochłowicach ze względu na bardzo obfite krwawienie oraz przerażający ból podbrzusza. Byłam wystraszona, ponieważ był to 8 tydzień ciąży. Niestety trafiłam na ta Panią, najgorszy lekarz ginekolog jaki mógł się trafić kobiecie podczas poronienia. Tak jak wcześniej Panie tu pisaly, ja również czułam się jak intruz. Mówiłam, ze strasznie mnie boli i ze jestem przerażona krwawieniem, ale miałam wrażenie, ze do niej nie docierało co mówię i to lekceważyła. Lekarka oschła, bardzo niemiła, zero współczucia, do tego wyrażała się w taki sposób jakby była zła na cały świat. Mówiąc do mnie, zwracała się ,,kobieto”, miałam zostać na obserwacji w tym szpitalu, ale po zachowaniu lekarki stwierdziłam, ze pojadę gdzie indziej, ponieważ i tak już niestety nie było co ratować. Na karcie pacjenta napisała wielkimi literami PACJENTKA ZDENERWOWANA. To nie jest lekarz, tacy ludzie jak ona nie powinni wykonywać takiego zawodu. Od razu po wyjściu pojechałam do szpitala w Chorzowie, gdzie zostałam potraktowana tysiąc razy lepiej i bardziej profesjonalnie.

Ta Pani nie powinna wykonywać swojego zawodu. Trafiłam do tej Pani na izbie przyjęć z bólem w 32 tygodniu ciąży i przeżyłam najgorsze badanie w moim życiu! Ta Pani nie ma za grosz wyczucia, badanie bolesne, przeprowadzone szybko i chaotycznie. Czułam się poniżona bardziej niż zbadana. Przestrzegam przed tą Panią! Może narobić więcej szkody niż pożytku!

Ja podobnie jak inne Panie zostałam potraktowana jako intruz. Po szybkim USG Pani doktor stwierdziła ze mam niezłośliwy nowotwór jajnika....mój „nowotwór” niedawno skończył roczek, jest dziewczynka i wspaniale się rozwija. Nie wiem jak można pomylić ciąże z nowotworem. Odradzam wizyty u tej Pani...

Czułam się u tej pani jak totalny intruza. Zero wywiadu mimo że byłam pierwszy raz. Nie zrobiła cytologia bo nie. Całe badanie nie trwało nawet 5 min. Żałuję że nie przeczytałem tych opinii za nim do niej trafiłam. Odradzam i ostrzegam przed tą pania

Odradzam i ostrzegam przed tą pania

Byłam u tej Pani na pierwszej wizycie w ciąży, niestety wcześniej nie przeczytałam o niej opinii. Przyjmuje w BIODENT w Siemianowicach. Tak jak ktoś już wcześniej napisał, czułam się jak intruz, wywiad przeprowadzony szybko i bez szczegółów, w trakcie badania USG cośtam mruczała sobie pod nosem. Nie zobaczyłam nawet zarodka ani na monitorze ani na papierze. Czułam się jakbym musiała zaraz przeprosić że w ogóle jestem w ciąży. Poprosiłam o l4 tłumacząc że pracuję w takich warunkach, że l4 wymagane jest od razu. Pani mnie zlekcewarzyła i powiedziała że nie ma takiej potrzeby. ODRADZAM!