lekarz Ewa Synowiecka

Neonatolog, Pediatra

Cudowna Pani Doktor 💗, kompetentna z podejściem do dzieci, szkoda, że nie można sklonować Pani ☺️, o y była jak najdłużej w swoim zawodzie 🙂

Pani dr to wspaniały człowiek i genialny specjalista. Prawdziwy lekarz z powołania bardzo dokładną wnikliwa. Trafne diagnozy za każdym razem. Widać że kocha dzieci i to co robi. Antybiotyki zapisuje w ostateczności. Dokładnie bada i poświęca na wizytę tyle ile potrzebuje i pacjent i rodzic. Mnie spanikowanej matce odbiera telefony i smsy nawet wieczorem. A kiedys nawet wcześnie rano po swoim ciężkim dyżurze nas przyjęła. Moja córka ma 5 lat od urodzenia leczy się u Pani dr inigdy nie brała antybiotyku a chorował. Pomogła mi również w karmieniu naturalnym dziecka gdzie inni mówili żeby przejść na sztuczne. A po za tym bardzo przemiła i przesympatyczna kobieta. Bardzo jej ufam. Zawsze trafne diagnozy

Bardzo polecam Panią Doktor. Po kilkukrotnych błędnych diagnozach wystawionych przez Lekarzy w ośrodku zdrowia, w końcu trafiłam na pediatrę z prawdziwego zdarzenia. Dr Synowiecka nie pcha bez sensu antybiotyku (jest koniecznością), nie spieszy się (na wizycie pacjent ma tyle czasu ile potrzebuje), wszystko dokładnie tłumaczy (rozpisuje każdy lek na kartce i ewentualne scenariusze choroby), jest miła i ma wspaniałe podejście do dzieci, a przede wszystkim stawia dobre diagnozy!

Polecam z całego serca. Cudowny człowiek i lekarz . Świetne podejście do dzieci. Nigdy się nie myli.

Nie ma lepszego pediatry w czwie i okolicy.A odwiedzilismy wielu.Przede wszystkim pani doktor to dobry człowiek .Dzieciaki ją uwielbiają.rodzice też.Wszystko tłumaczy wnikliwie.Poświęca tyle czasu ile potrzeba,nie spieszy się jak inni lekarze.A co najważniejsze jej diagnozy są zawsze trafne.Polecam panią doktor wszystkim znajomym.My się nigdy nie zawiedliśmy.pozdrawiam serdecznie panią doktor

Wspaniały człowiek, rewelacyjny lekarz, genialne podejscie do malego dziecka jak i do spanikowanego rodzica. Po raz kolejny powtarzam, ze to nasz Anioł Stróż ;-) Juz kilka razy uchroniła nas przed wizyta w szpitalu, rozpoznała choroby na pierwszej wizycie. Jesli Mała jest chora dzwoni i pisze jak sie czuje. Dla nas to taka "Zaklinaczka Dzieci", bo po wizycie u Pani Dr zawsze wszystko wraca do normy ;-) Polecam z całego serca ;-)

Jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor. Nie widziałam jeszcze nigdy tak dobrego podejścia do dzieci. Leczy obecnie moją Małą i diagnozy są zawsze trafne

Genialny lekarz, nigdy się nie zawiodłam! Leczę i konsultuję u niej dzieci od ponad 3 lat.

Gorąco i ze szczerego serca polecam panią doktor! Leczę u niej dzieci od 13 lat, bo tyle ma starszy syn. Świetnie zna się na swojej robocie, a przy tym ma podejście do dzieci i rodziców. Nie traktuje ludzi przedmiotowo, co jest bardzo dla mnie ważne w tym zawodzie. Często korzystam z porad różnych lekarzy i doprawdy drugiego takiego nie znam. Serdeczna, miła, uważam, że bezinteresowna,wiele razy bardzo nam pomogła.dusza człowiek!

Wspaniały człowiek. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Wszystko dokładnie wytłumaczy odnośnie leczenia. Trafne stawia diagnozy. Jedyny lekarz który nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Polecam Panią Doktor bo ma dużą wiedzę i jej metody są naprawdę skuteczne. Oby takich ludzi było więcej.