lekarz Ewa Synowiecka

Neonatolog, Pediatra

Bardzo polecam Panią Doktor. Po kilkukrotnych błędnych diagnozach wystawionych przez Lekarzy w ośrodku zdrowia, w końcu trafiłam na pediatrę z prawdziwego zdarzenia. Dr Synowiecka nie pcha bez sensu antybiotyku (jest koniecznością), nie spieszy się (na wizycie pacjent ma tyle czasu ile potrzebuje), wszystko dokładnie tłumaczy (rozpisuje każdy lek na kartce i ewentualne scenariusze choroby), jest miła i ma wspaniałe podejście do dzieci, a przede wszystkim stawia dobre diagnozy!

Polecam z całego serca. Cudowny człowiek i lekarz . Świetne podejście do dzieci. Nigdy się nie myli.

Nie ma lepszego pediatry w czwie i okolicy.A odwiedzilismy wielu.Przede wszystkim pani doktor to dobry człowiek .Dzieciaki ją uwielbiają.rodzice też.Wszystko tłumaczy wnikliwie.Poświęca tyle czasu ile potrzeba,nie spieszy się jak inni lekarze.A co najważniejsze jej diagnozy są zawsze trafne.Polecam panią doktor wszystkim znajomym.My się nigdy nie zawiedliśmy.pozdrawiam serdecznie panią doktor

Wspaniały człowiek, rewelacyjny lekarz, genialne podejscie do malego dziecka jak i do spanikowanego rodzica. Po raz kolejny powtarzam, ze to nasz Anioł Stróż ;-) Juz kilka razy uchroniła nas przed wizyta w szpitalu, rozpoznała choroby na pierwszej wizycie. Jesli Mała jest chora dzwoni i pisze jak sie czuje. Dla nas to taka "Zaklinaczka Dzieci", bo po wizycie u Pani Dr zawsze wszystko wraca do normy ;-) Polecam z całego serca ;-)

Jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor. Nie widziałam jeszcze nigdy tak dobrego podejścia do dzieci. Leczy obecnie moją Małą i diagnozy są zawsze trafne

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Blachownia"?

Klonowa 3

ulica Jasnogórska 38/93
42-202 Częstochowa
ul. Ludowa 130/1
42-200 Częstochowa
Zakład Usług Medycznych "ALMED"s.c.
Gościnna 33
Aleksandria