lekarz Ewa Sypniewska

Dawno nie spotkałem się z takim chamstwem, jak podczas rozmowy z tą Panią. Zero zaangażowania i wyśmiewanie pacjenta. Dramat

Polecam. Trafna diagnoza. Szybkie terminy przyjęć. Jeździmy prywatnie, naprawdę o różnych porach...niemowlę zostało przyjęte po 23:00 bo była potrzebna pilna zbadania dziecka.

Do takiego lekarza zawsze warto mieć numer. Tym bardziej jeżeli dziecko zapragnie chorować akurat w weekend, kiedy sprawdzony pediatra nie przyjmuje w Ośrodku Zdrowia. Choć wizyta nie należy do tanich, to przynajmniej ja wiedziałam za co płace. A płaciłam za kompetencję. Bardzo łatwo nawiązaliśmy z tą lekarką kontakt, wytłumaczyła nam chorobę jak i również proces leczenia. Zapewniła nam maksymalną ilość czasu, choć w poczekalni czekało kilkoro innych rodziców. Uprzejma, moje dziecko bardzo szybko ją polubiło. Na pewno wrócimy. :) Polecam!

Uprzejma, moje dziecko bardzo szybko ją polubiło.
Na pewno wrócimy. :)

Polecam!

jeśli chodzi o wizyty prywatne to oprócz opisania co się dzieje z dzieckiem czyli mojego gadania nic więcej nie usłyszałam a i tak zapisane leki nie pomogły dzieciom, publicznie w ośrodku masakra tak jak w większości lekarzy masz znajomosci jesteś dobrze załatwiony

lecze moje dziecko i jestem zadowolona, wizyta droga bo 120 zł ale kontrola bezpłatna , leczy dziecko zarówno za pomocą homeopatii jak i zwykłych leków

Pani doktor przyjmuje w Śremie, jest bardzo otwarta i kompetentna, leczyłem u niej dwójkę moich pociech i szczerze mogę polecić ( nigdy nie było problemu jak dzwoniłem o 2 w nocy, że coś się dzieje- a to wyjątek)

Bardzo kompetentna osoba, zawsze uśmiechnięta i przyjazna pacjentowi lekarka.Nie zgadzam się z poprzednią opinią.Wprost przeciwnie, obecnie w tej przychodni jest miło i spokojnie po odejściu dwóch lekarzy.Obsługa uprzejma,pediatra dostępny w każdej chwili,nie ma problemu ze skierowaniem na badania.Polecam!

Pani doktor bardzo uprzejma dopóki nic złego nie zaczyna się dziać. W jej przychodni obsługa BARDZO nieuprzejma (średnio odpowiadało mi spowiadanie się pielęgniarkom w rejestracji z moich dolegliwości!)Zarejestrować się do jej przychodni to była porażka, nie chciała wydawać skierowań na badania... nie dziwi mnie to,że bardzo dużo pacjentów przeniosło się do nowych przychodni... sami na to ciężko pracowali!

Skuteczny lekarz, ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. POLECAM P.S. Moja dwójka małych nigdy nie powiedziała, że nie idzie do Niej bo się boją :> i ma fajnego pieska, za którym młodzi przepadają.

Skuteczny lekarz, ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. POLECAM
P.S.

Bardzo polecam ,wiedza specjalisty głownie w dziedzinie homeopatii.

Bardzo polecam ,wiedza specjalisty głownie w dziedzinie homeopatii.