Polecam dr.Szczepańska...Bardzo dobre podejście do dzieci,jako jedyna pomogła mojemu synowi i są efekty...Jeżdżę regularnie i każda wizyta jest fachową i z konkretnymi badaniami

Ja nie polecam nikomu kto ma nietypowe objawy choroby dziecka , lekarz może i zna się na alergii skórnej i typowych jej objawach ale w sprawie kaszlu i astmy nie polecam ,odradzam .U mojego dziecka złe rozpoznanie ,pół roku faszerowania sterydami , na moje sugestie ,że dziecku to nie pomaga i jest od tego agresywne , stwierdziła ,że to nie możliwe i to nie ma wpływu na dzieciaka.Mimo przyjmowania systematycznie w ziewów, kaszel był nadal i dziecko ciągle chorowało.Udałam się do innego alergologa tam zlecono mi jeszcze badania laryngologiczne i okazało się ,że powodem kaszlu był trzeci migdał i prawdopodobieństwo refluksu....... Osobiście mam złe zdanie o Pani doktor i nie polecam .

Bardzo fachowa i przy tym uprzejma. Potrafi wytłumaczyć i wysłuchać. Dokładnie o wszystko wypyta, podczas wizyty miałam poczucie, że ten czas spędzony w gabinecie jest zarezerwowany wyłącznie dla mnie, a nie jak to się czasem zdarza - szybciutko bo inni czekają. Mojej córeczce bardzo pomogła, a było przed nią wielu lekarzy, którzy przepisywali jedynie drogie leki. Polecam,

Pani doktor zleca różne badania żeby postawić diagnozę super podejście do pacjenta przedstawia jasno przebieg leczenia super lekarz naprawdę z powołania polecam:-)

Lekarz który naprawdę jest dobry w swoim fachu to Pani dr.Szczepańska nigdy nie pomyliła się z diagnozą u moich dzieci.Leczy moje dzieci już 8lat.Polecam szczerze !!!

Co tu dużo mówić: świetny lekarz, z dobrym podejściem do pacjenta i ogromną wiedzą.

JEST SWIETNYM PEDIATRĄ ZAWSZE TRAFIA W LEKI MOJEMU SYNKOWI JEDYNY MINUS TO TO ŻE CIĘZKO SIĘ DO NIEJ DOSTAĆ NIE ZAWSZE ODBIERA TELEFON A W DNI WOLNE WCALE NIE ODBIERA JESTEM ZADOWOLONA

Niestety nie polecam wizyt u tej Pani, 3 wizyty i nic nie wiadomo w kółko ta sama gadka, porady jakich udziela nie wnoszą nic do przebiegu leczenia , zaleca głównie preparaty ogólno dostępne bez recepty.

Jest wspaniałym lekarzem ,diagnozę stawia szybko i trafnie.Przemiła i bardzo uprzejma .Mam do niej pełne zaufanie ,zawsze wyleczy moje dzieci ,odpowiada na każde zadane pytanie.Jedyny minus,to nie dostępność telefoniczna w dni wolne od pracy.Moje dzieci ja uwielbiają,lekarz naprawdę godny polecenia!

Miałam okazję leczyć u Pani doktor mojego syna , zarówno prywatnie jaki i z NFZ i muszę z całym przekonaniem stwiedzic ,że lepszego lekarza alergologa nie spotkałam .Mój syn miał problemy zdrowotne i Pani doktor znalazła przyczynę i skutecznie ją leczyła , tak ,że mój syn obecnie jest zdrowy .Świetny i kompetentny lekarz .Polecam ;)

Wciąż poszukujesz "Alergolog Sulęcin"?

Przemysłowa 6

Os.Łużyckie 48/18
Nowy Szpital w Świebodzinie - Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne
ulica Młyńska 6
66-200 Świebodzin
Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "URO-LASER" W. Zwierzyński i M. Drozd Lekarska Spółka Partnerska
ulica Zwycięstwa 1
66-100 Sulechów