lekarz Ewa Szczepańska-Pankiewicz

Alergolog, Pediatra

Efekty leczenia są super - córka normalnie jeździ na obozy sportowe, chociaż wcześniej nie mogła, bo leki zapisywane przez innych lekarzy nie pomagały. Fakt, że pani dr. bywa czasem chłodna, ale chyba nie o to chodzi, żeby lekarz był straszliwie miły, ale dobry. Nie mam jej profesjonalizmowi nic do zarzucenia. Trzeba przyznać, że leczenie drogo wychodzi, bo wizyta 90 zł plus leki, ale dziecko funkcjonuje przez to normalnie.

Wolalabym leczyć dziecko taniej, ale tu za ceną idzie skuteczność. Można chodzić do jednego z dwóch gabinetów, więc jak coś wyskoczy nagle to zawsze w którymś z nich pani Pankiewicz jest.

dziecko po wielu latach leczenia w przychodni w końcu dzięki kilku wizytach zaczęło wracać do zdrowuia i pięknie ma skórę doleczoną

Nie polecam bardzo nie przyjemna pani doktor. Mam wrażenie że to naciągacz. Zleca nie potrzebne badania np. testy alergiczne do 6 miesięcznego dziecka, jak ktoś zgłębi temat do wie że takie testy są nie wiarygodne przynajmniej do 3 roku życia. Odradzam

Bardzo dokładnie zbadała moje dziecko, poświęciła nam dużo czasu. Polecam

Bardzo dokładnie zbadała moje dziecko, poświęciła nam dużo czasu. Polecam

Może mieliśmy pecha ale Pani doktor byłą dla nas bardzo nieuprzejma, traktowała nas bardzo z góry, nie nawiązywała żadnego kontaktu z dzieckiem mimo iż dziecko bardzo płakało. Lekarstwa może przepisuje trafnie ale byliśmy tam dwa razy i czuliśmy się jak śmibardzo nieprzyjemnie i więcej tam nie poszliśmy.

Bardzo dobra lekarka. Byłam z dzieckiem i też ze sobą, bo oboje jesteśmy alergikami. I w końcu możemy spokojnie jeździć na wakacje - w góry, do lasu na łąki - i się nie dusimy.

jestem bardzo zadowolona - dwójkę dzieci leczyłam u pani doktor

jestem bardzo zadowolona - dwójkę dzieci leczyłam u pani doktor

Jest dobrym fachowcem po wizycie u pani doktor i zrobieniu duzej ilośći badań moja 8 letnia córka nie choruje od czerwca a wczesniej co 2 tygodnie antybiotyk i marne efekty a była u dużej ilośći lekarzy .Koszt każdej wizyty to 80 zl ale polecam

baaardzo polecam, syn w końcu przestał mieć non stop infekcje, pojawiamy się teraz u pani doktor rzadko, na kontrolę i wszystko jst w porządku!