lekarz Ewa Szerszeń

- badania ogólnego stanu zdrowia
- kwalifikacje przedszczepienne dzieci
- bilanse zdrowia
- konsultacje pediatryczne

Uwazam Pania doktor za jedna z najlepszych specjalistów w CMP. Moze sprawia wrazenie oschlej ale jest bardzo mila. Chodze do niej z dwojka dzieci i zawsze sa dokladnie przebadane. Starszemu synkowi proponuje , ze jezeli ma ochote moze usiasc przy stoliczku i poczytac ksiazeczke czekajac az zbada mlodsza siostre. Polecam

Nie polecam p dr, gdy nie zgodziłam się na szczepienie powiedziała żebym więcej do niej nie przychodziła. Najwidoczniej nie zna przepisów, gdyż lekarz odmawiający leczenia musi podać 2 inne placówki, w których można dziecko leczyć, nie zrobiła tego.

uważam Panią Doktor za lekarza jakich mało, czasem sprawia wrażenie osoby mało sympatycznej ale lekarz ma byc dobry ,a nie sympatyczny. jest bardzo cierpliwa, zawsze stawia odpowiednią diagnozę. a tak jak napisala Pani powyżej i tak zawsze wracamy do Pani Doktor. serdecznie polecam

serdecznie polecam

Wspaniała Pani Doktor. Prowadzi moich 2 synów. Jednego już od 8 lat, był wcześniakiem, a Pani doktor zawsze umiała profesjonalnie i bez lęku do niego podejść. Wszystkim polecam!!!

Pani Doktor jest pediatrą mojego dziecka od prawie 3 lat, czyli od pierwszych miesięcy życia mojej córki. Nie zamieniłabym jej na nikogo innego. Ufam jej w 100 %. Zawsze jej metody leczenia wyprowadzają moją córkę z choroby, niestety z wizyty u innych lekarzy nie jestem zadowolona ponieważ dziecko i tak zawsze wraca do p. Ewy.

Kompetentna, rzeczowa, udziela odpowiedzi na wszelkie pytania, przeprowadza szczegółowy wywiad. Polecam.

szczerze nie polecam, uważam ją za osobę niekompetentną

szczerze nie polecam, uważam ją za osobę niekompetentną

Bardzo kompetentna i rzeczowa. Wszystko dokładnie tłumaczy, ma podejście i do dziecka i do matki. Nigdy już nie pójdę do innego lekarza.