lek. dent. Ewa Szłykowicz

Pani Ewa jest świetnym i dokładnym stomatologiem, zawsze uprzejma i otwarta na dogodny termin. Naprawdę szczerze polecam! :-)

Polecam się zastanowić, zanim skorzystacie z usług Pani Doktor. Plus za to, że zostałam przyjęta „z ulicy” z bólem. Po wywiadzie otrzymałam informacje, że ból wynika z zepsutej ósemki do wyrwania chirurgicznego. Została rozwiercona i zatruta. Otrzymałam antybiotyk i skierowanie na RTG. Dni mijały, a ból nie mijał, wręcz stał się nie do wytrzymania. Pojechałam na ostry dyżur stomatologiczny. Gdy czekałam na obraz z RTG, lekarz dyżurny przeprowadziła wywiad i „psikała” urządzeniem z wodą pod ciśnieniem, by sprawdzić źródło bólu. Okazało się, że to szóstka do leczenia kanałowego. Ząb został zatruty. Otrzymałam informację, że wystarczyło przeprowadzić dobry wywiad, by nie rozwiercać ósemki, która była co najwyżej do plombowania. Przekazałam te wszystkie informacje Pani Doktor- wystarczyło przeprosić, a tymczasem Pani Doktor jest „przykro, że nie wykryła źródła problemów”. Nadmieniam, że „chodziłam po ścianach” z bólu przez kilka dni, muszę wydać pieniądze na dalsze leczenie niesłusznie rozwierconej ósemki. Szczerze nie polecam.

Super lekarz. Pani Doktor to miła i kompetentna osoba.

Super lekarz. Pani Doktor to miła i kompetentna osoba.