lekarz Ewa Szmal-Przybyła

Neurolog

Totalnie nie polecam tego lekarza.Pani Doktor jest nieprzyjemna, traktuje pacjenta przedmiotowo,słabo zapoznaje się z wynikami badań. Strata czasu i pieniędzy!

Pani doktor jest bardzo kompetetna , wnikliwie analizuje historie choroby. Jest przemiła i serdeczna. Polecam z całego serca.

W dniu dzisiejszym miałam okazję być na Komisji Lekarskiej ZUS u Pani doktor. pani doktor bardzo wnikliwie przeanalizowala moje dokumenty wszystko wytłumaczyła dokladnie.. widziałam że Pani doktor znała mój problem i moje schorzenia. Czytając komentarze o lekarzach w ZUS Sosnowiec przed komisją obawiałam się ...

Nie polecam!!! Zero kompetencji!!! Nieuprzejma,a co najgorsze- kompletnie nie znająca się na swojej specjalizacji. Podważyła opinie dwóch innych neurologów oraz trzech neurochirurgów. Prywatnie jak bierze pieniążki do kieszeni nie wiem jaka jest. Jako lekarz orzecznik totalna katastrofa. Gdyby można było dać 0 to tyle bym dała,ale niestety się nie da. Pani dOKTOR... polecam przed przyjęciem pacjenta choć w minimalnym stopniu zapoznać się z dokumenatcją.... I mniej rozmawiać przez telefon podczas badania! Całkowity brak szacunku w stosunku do pacjenta. Takim pseudo lekarzom powinno się odbierać możliwość wykonywania zawodu! Proponuję leczyć muchy,a ...

Nie polecam!!!
Podważyła opinie dwóch innych neurologów oraz trzech neurochirurgów.
Gdyby można było dać 0 to tyle bym dała,ale niestety się nie da.
Całkowity brak szacunku w stosunku do pacjenta.
Takim pseudo lekarzom powinno się odbierać możliwość wykonywania zawodu!
Proponuję leczyć muchy,a od ludzi trzymać się z daleka!!!!

To prawda Pani doktor jest orzecznikiem w ZUS Sosnowiec. Takie osoby nie powinny spełniać takich funkcji. Podczas wizyty nie sprawdza papierów opisów. TRAGEDIA. Jeśli Pani sprawdza i czyta te opinie to proszę szanować osoby chore które nie przychodzą po jałmużnę - tylko o pomoc. A Intermed to prywatne porady i tam pewnie inaczej szanuje chorych. Dałbym ZERO ale nie ma takiej możliwości.

PANI DOKTOR ZAKWESTINOWALA MOJA CHOROBE NIE BEDAC SPECJALISTA W DZIEDZINIE O KTOREJ SIE WYPOWIEDZIALA.... MYSLALAM ZE TYLKO MNIE NIE POZWOLILA DOJSC DO SLOWA ALE WIDZE ZE NIE JESTEM JEDYNA MOZE PRYWATNIE JEST MILA ZA PIENIADZE POZA TYM NIE ZYCZE NIKOMU SPOTKANIA Z TA PANIA JAKO LEKARZEM ZWLASZCZA W JEJ SPECJALIZACJI CALKOWITE MINIECIE SIE Z POWOLANIEM

Miałam okazję być na wizytach u kliku neurologów (w tym dziecięcych). Pani dr to bardzo dokładny lekarz. Kompleksowo potrafi ocenić choroby pacjenta. Słucha pacjenta

Pani Doktor jest osobą życzliwą, kompetentną, analizuje dokładnie wyniki badań, leczenie przynosi dobre efekty. Polecam.

Bardzo kompetentny lekarz, trafne diagnozy, skutecznie dobrane leki - prowadzące do wyleczenia. Polecam w 100%.

Polecam w 100%.

Super lekarz neurolog. Wielki profesjonalizm, spokój, opanowanie, w przeciwieństwie do innych lekarzy potrafi bez pośpiechu wysłuchać pacjenta, wyciągnąć odpowiednie wnioski, skierować na specjalistyczne badania i zastosować leczenie. Ogromna kompetencja. Z pełną odpowiedzialnością polecam Neurolog dr. Szmal.

Z pełną odpowiedzialnością polecam Neurolog dr. Szmal.