dr n. med. Ewa Szpringer

Dermatolog

Nikomu nie polecam wizyt w laser Medic, jedno wielkie oszustwo. Po czterech miesiącach zero efektu. Botox czoło i oczy - koszmar wszystko się rusza. Rewitalizacja twarzy i ust masakra - nie mam pojęcia co zostało wstrzyknięte … efekt tylko po wstrzyknięciu opuchlizny, która wiadomo zeszła a wtedy usta zostały pomarszczone. Podniesienie policzków zero efektu. Pracują na rozrabianych preparatach. Córka gorsza od matki … jeszcze kłamie w żywe oczy. Po 15 latach mojego męża i moich 3 więcej tam nie wrócę. Do dzisiaj nie można się doprosić historii zabiegów … ile dawek podawały, mimo wszczęcia procedury od rzecznika. Wstyd Pani Doktor po tylu latach.

lekarz dobry ale pani w recepcji - koszmar !! kto ja tam zatrudniał ?! szok niemiła ,nieprzyjemna ,wrecz anty ludzka !!!!!!!!!!!!!

Byłam 2 razy na laserowej depilacji zbędnego owłosienia. Nie ma żadnego pozytywnego efektu, mimo wydanych prawie 400 zł .

Super! Polecam! Pani doktor w 100% rozwiazala moj problem i bardzo mi pomogla!

Super! Polecam! Pani doktor w 100% rozwiazala moj problem i bardzo mi pomogla!

Pani doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta.Potrafi fachowy sposób wyjaśnic wszelkie wątpliwości ,oraz przedstawic metodę leczenia.Byłam z synem na pierwszej wizycie 20 maja ijestem oczarowana kompetencją i wiedzą lekarza.

Moja ocena jest bardzo obiektywna. Czy Pani Dr spełniła moje oczekiwania? W zasadzie Tak, chodź problem był trudny. Ciężko znaleźć bardziej kompetentnego lekarza. Bardzo uprzejma ponadto nie wzięła ode mnie pieniędzy przy jednym z zabiegów co mnie mile zaskoczyło. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu, w zasadzie tyle ile pacjent potrzebuje by wyjaśnić swój problem i się wszystkiego dowiedzieć. Nie forsuje z góry założonej terapii, chętnie słucha historie choroby. Nie lekceważy sugestii pacjenta. Podchodzi kompleksowo do problemu ale na to potrzeba większej ilości wizyt. Na pierwszy rzut oka nie różni się wiele od reszty lekarzy, więc jeśli chodzi o wzbudzanie zaufania daje uczciwie 4.

Polecam jak najbardziej, najlepszy dermatolog w mieście.
Przy wizycie jednak trzeba się przygotować na wydłużony czas oczekiwania. Poślizg możliwy nawet do 3h! Ale warto. Ponadto nie zawsze miła obsługa w recepcji i średnio 2 miesięczny czas oczekiwania na kolejną wizytę jeśli wcześniej nie była zarezerwowana. Niektóre zabiegi wykonują pielęgniarki wtedy można zapisać się nawet dzień wcześniej.

rewelacja! uwielbiam ta kobiete za jej profesjonalizm i pomoc!

rewelacja! uwielbiam ta kobiete za jej profesjonalizm i pomoc!

Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Bardzo miła i przyjemna Pani doktor, prawdziwa profesjonalistka, najlepsza w swojej dziedzinie. Dodatkowym plusem jest uroda Pani doktor, która sprawia, że nie chce się opuszczać gabinetu. Polecam!

zastanowcie sie za nim wyrrzucicie pieniadze w błoto ...nie szanuje pacjętow ich czasu i pieniedzy

Prawdziwy lekarz z powołania

Prawdziwy lekarz z powołania