lekarz Ewa Szturm-Rejniak

Telefon od Pani doktor zaczął się od informacji że ma tylko 15 minut na teleporadę. Osoba bardzo niemiła, podejście nieprofesjonalne. Przerywa i nie pozwala odpowiedzieć na zadane pytanie. Nie omawia wyników badań noworodka co miało być jej zadaniem. Nie polecam.

Pani Doktor prowadziła naszego synka w trakcie wielotygodniowego pobytu w szpitalu i dała się poznać jako kompetentny i rzeczowy specjalista, a zarazem wykazywała duże pokłady empatii w stosunku do naszego malucha.

Niezwykle kompetentna. Posiada olbrzymią wiedzę. O wcześniakach i noworodkach wie wszystko. Udziela konkretnych odpowiedzi. Widać, że jest rozchwytywana i nie ma czasu na pogaduchy. Polecam. Szczególnie tym, którzy chcą aby ich pociechy byłe dobrze leczone.

Nie polecam ! Nigdy nie ma czasu na objaśnienie problemu. Nie miła w stosunku do rodziców. ODRADZAM !

Korzystamy z usług Pani Doktor Ewy od kliku lat. Ma świetny kontakt z dziećmi-mój synek ją bardzo lubi. Nie zawsze ma wystarczającą ilość czasu -sama to przyznaje ,ale wtedy resztę problemów omawiamy na kolejnej wizycie.Jest bardzo konkretna i rzeczowa. Czasami udziela nam porad telefonicznych nigdy nas nie zbyła.

Korzystamy z usług Pani Doktor Ewy od kliku lat.
Ma świetny kontakt z dziećmi-mój synek ją bardzo lubi.
Czasami udziela nam porad telefonicznych nigdy nas nie zbyła.

Kompetentna godna polecenia,rzeczowo podchodzi do sprawy ,miła sympatyczna naprawde polecam

Pani doktor jest dobrym lekarzem.Uprzejma i skrupulatna.Poświęca tyle czasu na wizytę ile tego sytuacja wymaga.Zawsze mi pomogła .Bardzo polecam!

Niemiła dla rodzica, oszczędna w słowach, bez uśmiechu, zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie odrazam. Niestety ta Pani doktor była w zastępstwie mojego pediatry. Kwalifikacja do szczepienia niemowlaka odbyła się na podstawie tylko i wyłącznie samego osłuchania, bez sprawdzenia gardełka czy odruchów dziecka, na pytanie o szczepienia nie dostałam odpowiedzi. Lekarka zdecydowanie odnosi się do rodzica nie uprzejmie z tonem lekcewarzącym. Miałam liste pytań i wątpliwości które chciałam omówić z lekarzem, niestety Pani doktor w niczym nie chciala pomóc, wytłumaczyć, udzielić informacji czy doradzić