Ewa Szwajda

Homeopata

Polecam.Słuchajcie byłam u P. Ewy ponad 2 miesiące temu bo już nie mogłam sobie poradzić z ciągłymi infekcjami dróg moczowych .Koszmar ten trwał ponad rok i mimo brania różnych antybiotyków ciagle coś było nie tak. Pani Ewa dała mi 1 dosłownie 1 małą kulkę i kazała wziąć pod język.A ta kuleczka dokonała cudu.Przeszło i dalej nic nie wraca.Sama w to nie wierzę jeszcze bo zbyt pięknie to wygląda ale czekam już tyle i nie boli .Takie leczenie to fantazja.

Gorąco polecam.To wspaniała homeopatka,a mam porównanie bo wcześniej korzystałem z porad kilku homeopatów.Pani Ewa jest wyjątkowo dokładna i rzetelnie zajmuje się pacjentem, ja miałem przykazane co tydzień informować tel. o swoim samopoczuciu. Leki brałem intensywnie około miesiąca,obecnie bardzo rzadko biorę taki dla mnie dobrany lek i czuję się wspaniałe. Znajomi mówią,że odmłodniałem. Homeopatia "dodała mi skrzydeł" i zycie stało się znów piękne.DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR

Wspaniała kobieta czułam się u niej wyjątkowo Wysłuchała mnie porozmawiałyśmy i zaleciła leki .Dzięki nim znów upodabniam się do ludzi i mogę wyjść na ulicę, a było strasznie z moją skórą. Kocham znów życie , a P. Ewę polecam wszystkim zrezygnowanym .

Pierwszy raz piszę opinię bo pierwszy raz czuje potrzebę powiedzieć wszystkim,że wreszcie ktoś mi pomógł. O ponad roku chodziłem od jednego do drugiego specjalisty staraj ac się pozbyć zawrotów głowy, braku koncentraji problemów ze snem i ogólnie złego samopoczucia. Do homeopatii byłem nastawiony sceptycznie.Jednak po sugetii wizyty u psychiatry postanowiłem spróbować,I stało się coś w rodzaju cudu,bo ta miła kobieta po cierpliwym wysłuchaniu moich wywodów na temat wszystkiego co mi dolega dała mi leki ,które pomogły bardzo szybko.Jestem tym wręcz zszokowany i nie bardzo rozumiem jak to możliwe ale jestem wreszcie szczęśliwy.Polecam wszystkim szukającym bezskutecznie pomocy.Tak na marginesie -bardzo fajnie mi się z nią gadało i wogóle sympatyczna kobieta Piotr Z.

Pani Ewa jest wspaniałą kobietą i bardzo dobrym homeopatą. Leczy się u niej cała moja rodzina,Dzieci przestały ciągle łapac infekcje,mąż pozbył się problemów skórnych,a ja kiedyś kłębek nerwów stałam się spokojną,pełna optymizmu osobą,Gorąco polecam

Wciąż poszukujesz "Homeopata Warszawa"?

Gabinet Lekarski
ul. Dickensa 7 m 83

Przyjazna Medycyna dla dzieci i dorosłych
Koprzywiańska 37

Centrum Holymed

Marszałkowska 28 (nad Trasą)