Ewa Szwajda

Homeopata

Polecam.Słuchajcie byłam u P. Ewy ponad 2 miesiące temu bo już nie mogłam sobie poradzić z ciągłymi infekcjami dróg moczowych .Koszmar ten trwał ponad rok i mimo brania różnych antybiotyków ciagle coś było nie tak. Pani Ewa dała mi 1 dosłownie 1 małą kulkę i kazała wziąć pod język.A ta kuleczka dokonała cudu.Przeszło i dalej nic nie wraca.Sama w to nie wierzę jeszcze bo zbyt pięknie to wygląda ale czekam już tyle i nie boli .Takie leczenie to fantazja.

Gorąco polecam.To wspaniała homeopatka,a mam porównanie bo wcześniej korzystałem z porad kilku homeopatów.Pani Ewa jest wyjątkowo dokładna i rzetelnie zajmuje się pacjentem, ja miałem przykazane co tydzień informować tel. o swoim samopoczuciu. Leki brałem intensywnie około miesiąca,obecnie bardzo rzadko biorę taki dla mnie dobrany lek i czuję się wspaniałe. Znajomi mówią,że odmłodniałem. Homeopatia "dodała mi skrzydeł" i zycie stało się znów piękne.DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR

Pierwszy raz piszę opinię bo pierwszy raz czuje potrzebę powiedzieć wszystkim,że wreszcie ktoś mi pomógł. O ponad roku chodziłem od jednego do drugiego specjalisty staraj ac się pozbyć zawrotów głowy, braku koncentraji problemów ze snem i ogólnie złego samopoczucia. Do homeopatii byłem nastawiony sceptycznie.Jednak po sugetii wizyty u psychiatry postanowiłem spróbować,I stało się coś w rodzaju cudu,bo ta miła kobieta po cierpliwym wysłuchaniu moich wywodów na temat wszystkiego co mi dolega dała mi leki ,które pomogły bardzo szybko.Jestem tym wręcz zszokowany i nie bardzo rozumiem jak to możliwe ale jestem wreszcie szczęśliwy.Polecam wszystkim szukającym bezskutecznie pomocy.Tak na marginesie -bardzo fajnie mi się z nią gadało i wogóle sympatyczna kobieta Piotr Z.

Wspaniała kobieta czułam się u niej wyjątkowo Wysłuchała mnie porozmawiałyśmy i zaleciła leki .Dzięki nim znów upodabniam się do ludzi i mogę wyjść na ulicę, a było strasznie z moją skórą. Kocham znów życie , a P. Ewę polecam wszystkim zrezygnowanym .

Pani Ewa jest wspaniałą kobietą i bardzo dobrym homeopatą. Leczy się u niej cała moja rodzina,Dzieci przestały ciągle łapac infekcje,mąż pozbył się problemów skórnych,a ja kiedyś kłębek nerwów stałam się spokojną,pełna optymizmu osobą,Gorąco polecam

jestem bardzo wdzięczna Pani Ewie,moje dziecko od dwóch lat borykało się z glistą,dopiero dzięki Pani Ewie raz na zawsze pozbyliśmy sie tego problemu.Mało tego moja córka jest znacznie odporniejsza na wszelkie infekcje.Gorąco polecam