lekarz Ewa Szymańska-Dybich

1,1

Pseudo doktor kłamliwą i niedouczona wmawiajáca że osoba niezdolna do samodzielnej egzystencji powinna być leżąca i robiąca pod siebie co jest kompletna bzdura nie wiem skąd orzecznik pseudo oczywiście bierze takie informacje. W uzasadnieniu pisze bzdury klamie . Piszę skargę do Rzecznika gdyż była baaardzo niemiła gdzie miała moje dokumenty na których wyraźnie napisane było abym unikała stresów a po wyjściu z komisji miałam prawie zawał. Wstyd wstyd wstyd taki lekarz tylko do kamieniolomow a nie do ludzi schorowanych kardiologicznie

Nigdy nie spotkałam takiej głupiej krowy!!!! Potraktowała moją mamę podczas komisji w ZUS karygodnie. Podważa decyzję innych lekarzy. Krzyczy na chorych na korytarzu. Brak empatii... Jeden wielki konowal, debil, cham i prostak. Życzę jej wszystkiego co najgorsze, mam nadzieję że spotka ją to co innych chorych ludzi. Nie polecam. Piszę skargę do rzecznika praw pacjenta.

ta pani nie powinna orzekac w zus od kiedy anestezjolog orzeka w sprawie okulistyki i podwa za opinnie trzech specjalistów paranija wredna klamliwa świnia niech te kielce wezma sie zastanowia co za debila trzymaja moze pracowac mimo ze nie moge dzwigac i wykonywac przc zwiazanych z precyzja gdzie sie pytam chamskie babsko i idiota ktory podwaza decyzje tzrech specjalistow to tylko do ministra sprawiedliwości najlepiej zglosic

Niemiła pani, nie traktuje poważnie drugiego człowieka, tak jak wczesniej napisano nie da dojść do słowa, podważa diagnozy lekarzy, brak kultury osobistej

bardzo niemiła i bezczelna baba do tego kłamczucha .Jak tacy ludzie mogą pracować i to się nazywa lekarz???wstyd że ktoś taki pracuje w ZUS i to jako orzecznik SKANDAL ludzie zareagujcie wreszcie!!!! NIE POLECAM

NIE POLECAM

Okropna osoba. Nie wiem czemu pracuje nadal w swoim zawodzie (widać jakich Zus ma pracowników). Nie polecam , nie pozdrawiam. Życzę wszystkiego najgorszego . Nara

Witam! ta Pani będąc orzecznikiem ZUS podważa diagnozy innych lekarzy, rzucając między słowami niesmaczne sugestie. Typowy przykład aroganckiej i nieprzyjemnej osoby. Co wy tam w tym ZUS-sie nie czytacie opinii. To,że pani nazywa sie DYbich to nic nie znaczy..... zróbcie coś.

Witam ,wzorcowy przykład negatywnej służby zdrowia , pod każdym względem zero , słoma w butach , ciekawe jak dostała dyplom ? po trupach do celu nic dobrego nie można napisać :( nie spostrzegłem pozytywnych cech człowieka ..