3,6
3,6
3,4

Świetny lekarz, bardzo miła osoba. Leczy moje dzieci od kilku lat (po wcześniejszych dość długich poszukiwaniach dobrego pediatry w Grójcu)i jest zdecydowanie najlepsza. Ma dużą wiedzę, patrzy na dziecko kompleksowo, wszystko dokładnie tłumaczy, nigdy nie robi problemów, gdy jest jakaś potrzeba wykonania dodatkowych badań, czy skierowania do specjalisty. Wielokrotnie było tak, że trafnie rozpoznała u dziecka chorobę, której inni lekarze nie zauważyli lub zbagatelizowali. Ma dużą cierpliwość do dzieci i dobry kontakt z nimi. A najlepszą rekomandacją jest chyba to, że kolejki do niej są dłuuugaśne i trudno jest się dostać na wizytę. No i nie do pomyślenia jest, aby w czasie jej dyżuru do gabinetu wchodzili bez kolejki i przesiadywali tam przedstawiciele firm farmaceutycznych ze swymi ofertami (co ma nagminnie miejsce w przypadku innych przyjmujących w przychodniach lekarzy). Jedyny minus w kontakcie z p. Szymańską, to to, że nie przyjmuje ona prywatnie.

Pani doktor ma pretensje do rodzicow o to ze dziecko jest zapisane do przychodni. Przy pierwszej wizycie z noworodkiem poczulam sie jak intruz w jej gabinecie i jakby mojemu dziecku nie należała się opieka medyczna.

Bardzo dobry lekarz!!! Dziś trudno o takich i cieszę się że przepisałam do niej dziecko. Polecam wszystkim jeśli cenią zdrowie swoich pociech!

nic dodać do w/w punktacji. POLECAM GORĄCO

nic dodać do w/w punktacji. POLECAM GORĄCO

nie polecam! osoba na nieodpowiednim stanowisku! tacy lekarze nie powinni pracować, a szczególnie z dziecmi.