lekarz Ewa Tarach-Głąbik

2,6
2,7
2,6
2,1

Dałabym zero gwiazdek ale niestety nie można ,powiem tak nigdy w życiu nie spotkałam się z tak niekompetentną i nie przyjemną osobą ,czułam się jak intruz ,omijajcie szerokim łukiem "panią" doktor

Pani doktor zachowuje się jak by robiła łaskę że przyjmuje pacjentów ,chamstwo i arogancja do pacjentów to jaj motto ,dzisiaj właśnie tego doświadczyłam i przez cały dzień byłam w szoku.Dawno nikt mnie tak nie potraktował a mam już 60 lat .Może już czas na emeryturę ?a nie zachowywać się jak p Pawłowicz w sejmie.NIE POLECAM

Omijajcie tą panią szerokim łukiem, w szczególności jeśli chcecie się do niej wybrać z dzieckiem!!! Byłam z moją dwuletnią córeczką, która jest grzecznym dzieckiem. Zero podejścia ze strony pani doktor. Co do jej kompetencji też mam mieszane uczucia. Zero kultury i chamstwo. NIE POLECAM!!!! Dominika Kukla

Dominika Kukla

Lekarz niekompetentny, nie poświęca zbyt wiele czasu na leczenie

Lekarz niekompetentny, nie poświęca zbyt wiele czasu na leczenie

Nie potrafiła dobrać szkieł kontaktowych, oczy puchły po każdym włożeniu szkieł.

Szybka i bardzo fachowa diagnoza,która poskutkowała szybkim wyleczeniem!

Szybka i bardzo fachowa diagnoza,która poskutkowała szybkim wyleczeniem!

Doktor miła i uprzejma, rozumie chorego, tłumaczy i pomaga.

Doktor miła i uprzejma, rozumie chorego, tłumaczy i pomaga.