najlepszy lekarz u jakiego byłam, kompleksowe podejście do pacjenta, super tłumaczy, rozmawia z pacjentem, poświęca dużo czasu na diagnozę

jeden z nielicznych fachowców w tarnowie i prawdziwy lekarz z powołania szkoda ze takich jak Pani Ewa jest bardzo niewielu. Nie polecam bo sam chodze tylko do niej wiec co sobie bede naganiał ludzi do kolejki

Cudowna ciepła osoba..lekarz z dużą wiedzą..przy tym miła grzeczna i cierpliwa..jeden minus - olbrzymie kolejki do pani doktor w przychodni Centermed..ale to świadczy o tym, że jest najlepszym tam lekarzem..każdemu pacjentowi panią doktor polecam...nawet po wielogodzinnym czekaniu ( jeśli się nie jest zarejestrowanym)...ludzki lekarz i przyjmujący do ostatniego pacjenta..żal, że tak mało w dzisiejszych czasach o tak oddanego lekarza...

Najlepszy lekarz w powiecie. Kompleksowe podejście,dokładnie słucha,kieruję na odpowiednie badania. Zawsze przyjmie pomimo dużych kolejek. Człowiek stworzony by być lekarzem. Gorąco polecam

Wspaniały lekarz - przy tej Pani doktor szansa na dalsze życie staje się radością i ma się nadzieję na lepsze jutro ....

Lepszego specjalisty nie spotkałam.Miła,wyrozumiała,zawsze dokładna i dociekliwa. W jasny sposób potrafi wszystko wyjaśnić pacjentowi i dobrać odpowiednie badania i leki. Gorąco polecam i dziękuję za dotychczasową opiekę.

Bardzo oddana, zawsze pragnie pomóc pacjentowi nigdy nie lekceważy pacjenta i jego chorób. Kapitalna wytrwała i wyrozumiała.

Polecam panią doktor. Niezwykle ciepły, życzliwy, sympatyczny,kompetentny, godny zaufania, zainteresowany pacjentem lekarz, który nikogo nie zostawia w potrzebie. Zawsze można na panią doktor liczyć.Mimo tego że przyjmuje w państwowej przychodni to poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile to on potrzebuje. Zawsze stara się każdemu pomóc, osoba na której nie można się zawieść, co dzisiejszych czasach nie zdarza się praktycznie wcale. Polecam!!

Świetne podejście, fachowa rozmowa, zawsze grzecznie i mimo masy ludzi zawsze Pani doktor zawsze przyjmie, polecam i zawsze będę polecał

CUDOWNA,CIEPLA,MILA,KOMPETENTNA.ZAWSZE CHETNA DO POMOCY.ZALUJE,ZE TAK POZNO JA ZNALAZLAM.ALE ULATWILA MOJEJ CIEZKO CHOREJ MAMIE OSTATNIE DWA MIESIACE ZYCIA. WSPANIALY LEKARZ.PRAWDZIWE POWOLANIE I WIELKA WIEDZA.MIMO OBLOZONEGO GRAFIKU ZAWSZE ZNALAZLA CZAS ZEBY PRZYJSC DO MAMY DO DOMU. POLECAM PANIA DOKTOR SERDECZNIE.WIECEJ TAKICH LEKARZY!!!!!!!

POLECAM PANIA DOKTOR SERDECZNIE.WIECEJ TAKICH LEKARZY!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Internista Tarnów"?

ZOZ Dąbrowa Tarnowska
33-200 Dąbrowa Tarnowska
NZOZ Centrum Zdrowia Tuchów
33-170 Tuchów
33-210 Olesno
NZOZ " ReMed"
583F
32-825 Borzęcin
Miejskie Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o.
OS. OSIEDLE 25-LECIA PRL 3A

ulica Goldhammera 12/7

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów
NZOZ Centrum Zdrowia Tuchów
33-170 Tuchów
ulica Słoneczna 32