lek. med. Ewa Taraszka-Kryczka

Internista, Wizyty domowe, Kardiolog

najlepszy lekarz u jakiego byłam, kompleksowe podejście do pacjenta, super tłumaczy, rozmawia z pacjentem, poświęca dużo czasu na diagnozę

Najlepszy lekarz w powiecie. Kompleksowe podejście,dokładnie słucha,kieruję na odpowiednie badania. Zawsze przyjmie pomimo dużych kolejek. Człowiek stworzony by być lekarzem. Gorąco polecam

Lepszego specjalisty nie spotkałam.Miła,wyrozumiała,zawsze dokładna i dociekliwa. W jasny sposób potrafi wszystko wyjaśnić pacjentowi i dobrać odpowiednie badania i leki. Gorąco polecam i dziękuję za dotychczasową opiekę.

Cudowna ciepła osoba..lekarz z dużą wiedzą..przy tym miła grzeczna i cierpliwa..jeden minus - olbrzymie kolejki do pani doktor w przychodni Centermed..ale to świadczy o tym, że jest najlepszym tam lekarzem..każdemu pacjentowi panią doktor polecam...nawet po wielogodzinnym czekaniu ( jeśli się nie jest zarejestrowanym)...ludzki lekarz i przyjmujący do ostatniego pacjenta..żal, że tak mało w dzisiejszych czasach o tak oddanego lekarza...

Bardzo oddana, zawsze pragnie pomóc pacjentowi nigdy nie lekceważy pacjenta i jego chorób. Kapitalna wytrwała i wyrozumiała.

Wspaniały lekarz - przy tej Pani doktor szansa na dalsze życie staje się radością i ma się nadzieję na lepsze jutro ....

Świetne podejście, fachowa rozmowa, zawsze grzecznie i mimo masy ludzi zawsze Pani doktor zawsze przyjmie, polecam i zawsze będę polecał

CUDOWNA,CIEPLA,MILA,KOMPETENTNA.ZAWSZE CHETNA DO POMOCY.ZALUJE,ZE TAK POZNO JA ZNALAZLAM.ALE ULATWILA MOJEJ CIEZKO CHOREJ MAMIE OSTATNIE DWA MIESIACE ZYCIA. WSPANIALY LEKARZ.PRAWDZIWE POWOLANIE I WIELKA WIEDZA.MIMO OBLOZONEGO GRAFIKU ZAWSZE ZNALAZLA CZAS ZEBY PRZYJSC DO MAMY DO DOMU. POLECAM PANIA DOKTOR SERDECZNIE.WIECEJ TAKICH LEKARZY!!!!!!!

POLECAM PANIA DOKTOR SERDECZNIE.WIECEJ TAKICH LEKARZY!!!!!!!

Polecam panią doktor. Niezwykle ciepły, życzliwy, sympatyczny,kompetentny, godny zaufania, zainteresowany pacjentem lekarz, który nikogo nie zostawia w potrzebie. Zawsze można na panią doktor liczyć.Mimo tego że przyjmuje w państwowej przychodni to poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile to on potrzebuje. Zawsze stara się każdemu pomóc, osoba na której nie można się zawieść, co dzisiejszych czasach nie zdarza się praktycznie wcale. Polecam!!

..życzyłabym sobie by wszyscy lekarze byli tak mili serdeczni uprzejmi i przede wszystkim ludzcy dla pacjenta jak Pani Doktor...potrafi stawiać trafne diagnozy i nigdy nie odmawia pomocy...WIELKI SZACUNEK !!!!