lekarz Ewa Tomasik

Pediatra

W pelni zgadzam sie z Anonimem. Cudowna lekarz z powolania. Krzys przebadany od stop do glow. Wszystkie badania zalatwione od reki. Mnostwo czasu poswieconego pacjentowi- kiedy byl obchod Krzys najczesciej byl po jedzeniu i spal wiec Pani Doktor przychodzila pozniej. Dziekujemy!

doskonały specjalista, wróciliśmy dzisiaj z córeczką ze szpitala przy ulicy działdowskiej i z żoną jesteśmy zachwyceni opieką lekarską i pielęgniarską. Pani doktor jest przesympatyczna i życzliwa. Lekarz zrobił bardzo dokładny wywiad z rodzicami(czyli nami) zlecił szczególowe badania. Wnikliwie Pani doktór oeniła stan zdrowia naszej córeczki. Pani doktor jest nie tylko doskonałym specjalistą ale również wspaniałym człowiekiem. Dziekujamy Pani Ewo za opiekę nad naszą Lilianką. Dziekuje Panią pielęgniarką i całej obsłudze. Wspaniały szpital i cudowna Pani doktor.