lekarz Ewa Tomaszewska-Kryk

Internista, Lekarz rodzinny

Pani dr Tomaszewska jest lekarzem z ogromną wiedzą. Przy odpowiednio dobranej diecie oraz lekach w końcu pożegnaliśmy się z nawracającym średnio co 2 miesiące kaszlem u córki. Pomogła nam też w wielu innych przypadkach. Polecam

Pani Doktor jest niesamowita. Ma ogromną wiedzę, którą sciąż pogłębia. Patrzy holistycznie, szuka przyczyny chorób, przeprowadza niesamowicie wnikliwą rozmowę, potrafi łączyć wiele różnych faktów, które zbliżają do diagnozy. Jedyny lekarz który nam pomógł. Jedyny lekarz, któremu ufamy i jesteśmy ogromnie za nią wdzięczni.

Leczenie Pani dr to faktycznie nic innego jak tylko naciąganie na drogie leki i sugerowanie miliarda suplementów, co do których powinno się mieć ograniczone zaufanie, ponieważ są to produkty dopuszczone do sprzedaży bez żadnych badań klinicznych. Diagnozy stawia na podstawie biorezonansu, który również jest mocno kontrowersyjny. Dodatkowo, sugeruje dietę opartą na grupie krwi, co jest kompletną bzdurą, ten mit został już dawno obalony. Ewidentnie ma problem z ludźmi na diecie wegetariańskiej, do tego stopnia, że powiedziała mi, że rośliny nie rodzą dzieci (powiedziałam jej, że chciałabym zajść w drugą ciążę) a przecież jesteśmy tym co jemy. Obecnie jestem mamą zdrowego chłopczyka. Ogólnie dużo mówi na wizycie żeby pacjent odniósł wrażenie, że jest specjalistą w każdej dziedzinie, a tak na prawdę chodzi jej tylko o sprzedaż tony leków, które ma w swoim gabinecie. Nie polecam.

Wspaniały lekarz. Leczy a nie zalecza objawy. Tylko trzeba ściśle trzymać się zaleceń. Naprawdę warto polecam.

Jak na razie jej terapia bardzo mi pomogła. Postawiła mnie na nogi. Nabrałem znowu chęci do życia. Wystarczyło, że dostosowałem się do jej zaleceń.

Pani Doktor nastawiona na ściąganie pieniędzy. Coś niby wie , coś niby mówi ale właściwie niewiele i wychodzi się z wizyty zdezorientowanym. Nie polecam. Sama dotarłam do faktycznych problemów córki - co ciekawe musiała wiedzieć wcześniej ale nie zasugerowała wcześniej badań w tym kierunku. Zwodzi i naciąga zmartwinnych i troskliwych rodziców