lekarz Ewa Tomaszewska

Laryngolog

3,9

Pani odmówiła przyjęcia na dodatkową wizytę dziecka 2 miesięcznego z zapaleniem ucha. Dziecko powinno być zawsze takie małe przyjęte.

Pani Ewa bardzo poważnie zainteresowała się moimi problemami zdrowotnymi. Po wizycie miałem wrażenie że wreszcie ktoś może mi pomóc (a chodzę od lekarza do lekarza już 3 m-ce). Mam zamiar dalej leczyć się u Pani Ewy mimo tego że do Milicza mam prawie 50 km.

Bardzo dobra lekarka, zawsze gotowa do pomocy. Nawet jeśli gabinet był zamknięty, a ja potrzebowałam natychmiastowej pomocy przyjechała, by mnie z dzieckiem przyjąć i od razu trafnie postawiła diagnozę. Leczę się już -naście lat u p. dr i wszystkim Ją polecam, którzy potrzebują pomocy laryngologa.

Jestem pod opieką Pani Doktor od ponad 10 lat. Moim zdaniem jest bardzo kompetentnym lekarzem, który lubi to co robi. Zawsze uprzejma i gotowa do pomocy. Polecam Panią Ewę wszystkim...

Byłam u tej Pani już trzy razy. W odstępach kilkunastu miesięcy i zawsze traktowała mnie w ten sam sposób. Nigdy nie spotkałam tak niemiłego i szybkiego lekarza. Ostatnio poszłam z silnym bólem ucha, miałam również ból zęba. Pani Doktor nakrzyczała na mnie, że boli mnie ząb a nie ucho. I prawie wyrzuciła z gabinetu. Poszłam do innego i jak się okazało miałam stan zapalny i dostałam antybiotyki. Nikomu nie polecam tej Pani. Może na wizycie prywatnej ludzi traktuje z szacunkiem, ale na kasę chorych nie oczekujcie miłej obsługi. Pozdrawiam

lekarz ktory napewno nikomu nie zaszkodzi fachowo podchodzi do pacjeta polecam go

Wspaniała, bardzo ciepła i życzliwa. W dodatku kompetentna i fachowa. Polecam jak najbardziej

Wspaniała kobieta! Polecam z czystym sumieniem.

Wspaniała kobieta! Polecam z czystym sumieniem.