dr n. med. Ewa Trafidło

Nefrolog

Polecam leczenie u tej Pani:)Pani doktor wzbudza zaufanie z zaangażowaniem podchodzi do leczenia pacjenta, poświęcając mu przy tym czas. Jest uprzejmą i kompetentną osobą.

Lekarz z powołania.Polecam innym.Pełny profesjonalizm.Zespół kierowany przez panią doktor również cechuje wysoka dbałość o pacjenta jak również o jego rodzinę.Informacje otrzymywane od lekarzy i pielęgniarek są dogłębne i nie wprowadzają stresu.

Znakomity lekarz, lekarz z powołania co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza - polecam gorąco - w dziedzinie nefrologii najlepsza w powiecie świdnickim