lekarz Ewa Trejnowska

Anestezjolog

raczej trudno polecać komuś panią doktor,ponieważ pracuje na oddziale intensywnej terapii,a chyba nikt nie chciałby się tam znaleźć,jednak w trudnych chwilach dla mnie jako żony kontakt z Nią dawał mi siłę i nadzieję.Bardzo rzeczowa,konkretna,kompetentna osoba,do tego miła-lekarz z powołania-dzięki wspaniałej opiece całego zespołu intensywnej terapii mój mąż żyje...DZIĘKUJĘ

Najwieksze zlo !!! skresliła mojego ojca, niedala mu zadnych szans ! i jeszcze ten chamski ton ! nienawidze cie

Pani Doktor Ewa Trejnowska przez kilkadziesiąt dni prowadziła, wraz Doktor Beatą Lasotą-Mainką, mojego Ojca którego początkowe szanse na przeżycie oscylowały w granicach do 5%. Dzięki przemyślanym decyzjom obu Pań, ojciec powrócił do zdrowia. Obie Panie legitymują się bardzo wysokimi umiejętnościami zawodowymi, upoważniającymi je do pełnienia w przyszłości stanowiska ordynatora OAiT-u. Pragnę wyrazić mój niekłamany szacunek i uznanie dla profesjonalizmu obu Pań.

Tragedia, moją babcie potraktowała jak śmiecia. Pewnie 65 lat to i tak dużo na tym świecie wg pani doktor. Dałam 1 tylko dlatego ze nie było 0. Wszystkim pacjentom tej pani wspolczuje.