dr hab. n. med. Ewa Trznadel-Budźko

Dermatolog

Pani Profesor Trznadel-Grodzka (wcześniej Trznadel-Budźko)wstrzykiwała mi Juvederm kilka dni temu i jestem bardzo zadowolona z efektu, jak i z jej podejścia do pacjenta. Wszystko tłumaczy, pokazuje opakowanie produktu przy rozpakowaniu, tłumaczy co zaraz zrobi, do czego wszytko służy. Podczas samego zabiegu rozmawia z pacjentem odwracając jego uwagę od ukłuć :) na prawdę profesjonalne podejście. Jestem młodą osobą-23 lata, wczesne zmarszczki są u mnie genetyczne, a ona jako pierwszy dermatolog nie próbowała mnie przekonywać do innego wyjścia niż zastrzyki (że za młoda, że inne sposoby...ile się tego nasłuchałam..za wszystkie wizyty i zabiegi miałabym już 3 razy wypełnione zmarszczki juvedermem). Zwracam uwagę tylko na jedno- smarowanko skóry Emlą przed zabiegiem- jeśli masz bardzo wrażliwą skórę to dłużej niż półgodziny znieczulania może mocno podrażnić skórę, u mnie na czole zaczerwienienie utrzymywało się dwa dni, a w okolicy nosa i ust skóra się zeschła i zeszła po kilku dniach. Mimo wszyto efekt rewelacyjny- bez siniaków, grudek, równo i profesjonalnie.

jest niekompetetna dobrze P D Wiedziala ze ze mialam wskrzykniete za duzo kwasu hialuronowego i w niewlasciwa warstwe skory przez Pania Doktor kulesza nie powiedziala jejnic ze zle wykonala zabieg ze powinna mi zwrocic pieniadze kiedy bylam z PANIA DOKTOR KULESZA na wizycie korygujacej.jeszcze po3 latach nie wszystko misie wchlonelo jeszcze mam te szpecace wybrzuszenia .tycch wizyt w lodzi nie zapomne do konca zycia jak mozna tak lekcewazaco podejsc do pacjeta i wskrzyknac cala ampulke od razu i w te miejsca gdzie nie powinien byc kwas wskrzykniety .

OBY WSZYSCY LEKARZE BYLI TACY JAK PANI DOKTOR EWA

OBY WSZYSCY LEKARZE BYLI TACY JAK PANI DOKTOR EWA

Ta Pani ma zero wiedzy na temat leczenia laserowego. Zdecydowanie odradzam leczenia laserowego naczynek u tej Pani. Byłam trzy razy, za każdym razem twierdziła, że powinno zejść wszystko ładnie. Było coraz gorzej. Żal mi straconych pieniędzy. Za 4 razem poszłam gdzie indziej i wystarczyło raz gdzie indziej i rewelacja. OD RAZU PO ZABIEGU WIDAĆ BYŁO PROFESJONALIZM U TEJ NOWEJ OSOBY I WSPANIAŁY EFEKT.Pani docent nie ma pojęcia jak używa się lasera, a jeśli nie posiada odpowiedniego nie powinna SIĘ DO TEGO ZABIERAĆ.

godny zaufania lekarz, pełny profesjonalizm

godny zaufania lekarz, pełny profesjonalizm