dr n. med. Ewa Warzocha-Kalinka

Onkolog

Byłam również pod opieka pani doktor kiedy brałam chemię i przyznaje że dzięki niej poczułam, że wyzdrowieję jest wspaniała potrafi świetnie rozmawiać z chorymi ludźmi, jest uprzejma, zawsze miała dla mnie czas na rozmowę a to było dla mnie wtedy bardzo ważne. Gorąco polecam! Pozdrawiam panią doktor! Jola Ź

bylam pod opieka pani doktor kiedy bralam chemie przyznaje ze dzieki niej przezylam jest wspaniala potrafi swietnie rozmawiac ,uprzejma,zawsze miala dla mnie czas na rozmowe na pocieszenie,a to bylo dla mnie wtedy bardzo wazne.Goraco polecam!Pozdrawiam pania doktor! Jola U.