lekarz Ewa Wasylewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,1
2,2
2,1

Ta pani nie powinna leczyć ludzi ze względu na łamanie podstawowej zasady lekarskiej - "po pierwsze nie szkodzić". Kontakt z nią jest po prostu szkodliwy dla zdrowia.

Serdecznie dziękuję Pani Doktor za udzieloną pomoc w czasie mojego pobytu w Łebie. Byłam mile zaskoczona Jej zainteresowaniem, miłym podejściem i kompetencją. Wyjaśniła mi wszystkie problemy związane ze stanem mojego zdrowia i odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Sama wezwała karetkę pogotowia, aby w szpitalu przeprowadzić specjalistyczne badania, czy nie mam złamania lub krwiaków, oraz asystowała przy odbiorze mnie przez pogotowie. Wszystko skończyło się szczęśliwie. Dziękuję Pani Doktor.

Pani doktor okazała się kompetentna i wbrew opiniom na jej temat sympatyczna. Cierpliwie wysłuchała, co dolega naszemu 3-latkowi na wakacjach (gorączka od słońca i wysypka), wytłumaczyła istotę dolegliwości, odpowiedziała na kilka dodatkowych pytań i przede wszystkim nie pomyliła się w diagnozie. Faktycznie okazała się asertywna, reagując stanowczo na kilka uwag żony, która próbowała polemiki, ale obiektywnie oceniając nie było to niegrzeczne. Po prostu była pewna swoich słów. Reasumując: przeczytane opinie wywołały u nas bardzo dużą rezerwę w stosunku do pani doktor i chęć znalezienia innego lekarza, co niestety w Łebie ...

Reasumując: przeczytane opinie wywołały u nas bardzo dużą rezerwę w stosunku do pani doktor i chęć znalezienia innego lekarza, co niestety w Łebie nie było łatwe, ale w trakcie wizyty i po niej okazało się, że naprawdę nie można kierować się opiniami osób trzecich.
Z mojej strony doktor zasłużyła na oceny wysokie i stawiane z przekonaniem.

Nie będę czepiać się kompetencji, ponieważ otrzymałam receptę i wyjaśnienie problemu. Jednak ponownie poszłabym do tej Pani wyłącznie gdyby była jedynym lekarzem na ziemi. Zachowanie i kultura osobista Pani Wasylewicz pozostawia wiele do życzenia. Nie spotkałam się jeszcze z tak niemiłą, nieżyczliwą, złośliwą i zapatrzoną w siebie osobą, która z góry patrzy na wszystkich i traktuje pacjentów jak zło konieczne.

Bardzo nieuprzejma Pani której się wydaje że jest Bogiem, w Łebie jest mało lekarzy stąd też takie podejście.

POLECAM OD LAT P. DOKTOR! MAŁYM I DUZYM

POLECAM OD LAT P. DOKTOR! MAŁYM I DUZYM

bardzo nieuprzejma, niekompetentna, wizyta zależy od humoru jaki ma danego dnia. stanowczo odradzam

stanowczo odradzam

Zbyt lekką ręką przypisuje antybiotyki. Daje się odczuć (po kilku wizytach), że Pani lekarz ma nastroje - przy złym nastroju bywa, że źle traktuje swoich pacjentów.

moje dziecko nie płakało po raz pierwszy podczas badania!miła, kompetentna, tłumaczy dokładnie chorobe i dawkowanie lekow.chetnie zabrałabym ja ze soba do Łodzi.Byłam wieczorem w pogotowiu w Łebie-tam jest ta okropna lekarka-nazywa się Joanna Cieślak!!!(pieczatka na recepcie)Sprawdzcie sami! DLATEGO POSTANOWIŁAM SIE TU WPISAĆ!!! MAMA KAMILKI Z ŁODZI

Omijać szerokim łukiem tą czarownicę!!!

Omijać szerokim łukiem tą czarownicę!!!