lekarz Ewa Wawrzyniak

Takiej lekarki z powołaniem ze świecą szukać! Za wizytę bierze niewiele w porównaniu z innymi ginekologami, a poświęca każdej pacjentce mnóstwo czasu, jest bardzo uprzejma i delikatna. Jedyny minus to brak USG w gabinecie.

Takiej lekarki z powołaniem ze świecą szukać!
Jedyny minus to brak USG w gabinecie.

Polecam wszystkim kobietom! Profesjonalizm, uprzejmość, dobre rady, przyjazne i idywidualne podejście do pacjentek.

Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z Pani doktor. Gorąco polecam!!!!!!!!!

Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z Pani doktor. Gorąco polecam!!!!!!!!!

Cudowna osoba, wspaniały lekarz, polecam !

Cudowna osoba, wspaniały lekarz, polecam !

Pani doktor prowadziła 2 moje ciąże jest bardzo kompetentnym lekarzem ma zawsze czas dla pacjenta jesli pacjent ma jakiś problem może w każdej chwili zadzwonić do pani doktór i zostanie mu udzielona wyczerpująca odpowiedź a także pomoc. Od ponad 2 lat mieszkam za granica i żaluję że nie ma tutaj tak wspaniałych lekarzy jak pani doktor.

Pani Ewa jest super lekarzem.Miła dokładnie wszystko tłumaczy naprawdę super kobieta

Pani doktor poświęca na wizytę tyle czasu ile potrzeba , jest lekarzem, który wzbudza pełne zaufanie od pierwszej wizyty! Szkoda, że nie wielu jest takich lekarzy!

Od 10 lat ,mimo,że mieszkam w Bielsku korzystam z jej porad .Dzięki niej uniknęłam operacji - wystarczyły odpowiednie lekarstwa.Super kobieta i lekarka Gorąco polecam

Gorąco polecam

Pani Ewa jest wspaniałą lekarką,uprzejma,miła. Można z nią o wszystkim porozmawiać, doradzi, pocieszy. Jest jak najbardziej kompetentna, ma dużą wiedzę i potrafi wyleczyć z każdej choroby:)gorąco ją wszystkim polecam.

Szczerze polecam Panią Ewę cierpliwa, wyrozumiała, poświęca wiele czasu swoim pacjentom.Wizyta prywatna 40 zł z cytologią 50zł. Jedyny minus to brak USG w gabinecie.