dr n. med. Ewa Wiankowska-Śmiecińska

Znam Panią Doktor od wielu lat, najpierw leczyła mnie (gdy byłam jeszcze dzieckiem) a teraz leczy moją córkę. Z ręką na sercu mogę polecić Panią Ewę, ponieważ jest doświadczoną i kompetentną pediatrą. Jest uprzejma, słucha tego co rodzic ma do powiedzenia, wszystko tłumaczy i stawia trafne diagnozy. Mamy do niej zaufanie. POLECAM!!!

Pani doktor leczy moje dziecko od 11 lat.Z całą stanowczością moge polecić ją jako wspaniałego pediatrę.Doskonale umie rozpoznać chorobę i wszystko dokładnie tłumaczyć.

Chyba pani doktor cierpi na nadmiar pacjentow

Chyba pani doktor cierpi na nadmiar pacjentow

Znam panią doktor od dwudziestu pięciu lat,najpierw leczyła moje dwie córki teraz leczy moich wnuków.Wspaniały lekarz z powołania.Małym pacjentem zajmuje się kompleksowo,stawia trafne diagnozy,słucha tego co ma do powiedzenia rodzic,wszystko tłumaczy i poświęca pacjentom tyle czasu ile potrzeba.Wszystkie chorujace dzieci na świecie powinny mieć takiego lekarza.A pani doktor powinna być wzorem dla wszystkich studentów medycyny myślących o pediatrii.

wspaniały lekarz. przyjechała na weekend aby odpocząć a pomogła mojemu synkowi:)

p.Ewa jest najlepszym lekarzem jaki moze byc.bardzo uprzejma,zawsze usmiechnieta,prostymi słowami potrafi rodzicowi wytłumaczyc wszystko na temat choroby dziecka,unika podawaniu dziecku niepotrzebnie antybiotyku. brdzo dobry lekarz,pomimo duzej liczby wizyt,zawsze znajdzie czas na to aby spotkac sie z chorym dzieckiem. P O L E C A M...

P O L E C A M...

Można oczywiście leczyć sięgając po najłatwiejsze rozwiązania jakimi są antybiotyki. Pakować w dziecko coś co zmiejsza jego odporność, mocno pracuje nad spustoszeniem w żołądku i w wątrobie. Ale ta Pani tego nie robi ! Kiedy trzeba dać mojemu synkowi antybiotyk to wiem, że jest to już konieczność. Miła, uprzejma i ciągle uśmiechnięta a przy tym ogromnie skuteczna i kompetentna!

Wspaniały pediatra! Bardzo doświadczony, z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Diagnozy stawia bardzo trafnie, przy czym antybiotykoterapię stosuje bardzo rozważnie. Przeważnie swoich małych pacjentów leczy starymi i wypróbowanymi metodami. Zawsze znajdzie chwilkę czasu dla swoich małych pacjentów - jeśli nie może przyjechać telefonicznie udziela porad jak doraźnie postępować i co zastosować by ulżyć dziecku w cierpieniu. Z cała stanowczością polecam Panią doktor.

Pani dr leczyła mojego brata, mnie, a teraz leczy moje dziecko. Najbardziej kompetentny lekarz jakiego znam. mam do niej 100% zaufania. Zawsze trafne diagnozy. Ubolewam nad tym, że nie pracuje już w Andrespolu.