lekarz Ewa Wiązania-Gacek

Czytam i nie wierzę jak bardzo można być zawistnym i bezczelnym aby cos takiego napisać o Pani doktor. Jest jednym z lepszych specjalistów w Zagłębiu. Posiada dwie specjalizacje internistyczną i kardiologiczna. Wiedzę fachową uzupełnia swoim nastawieniem do pacjenta. Jest empatyczna, mila, uprzejma. Jej wysoka kultura osobista, uroda budują całościowy bardzo dobry wizerunek osobisty. Wszystkim polecam Pania doktor a pierwszy kontakt potwierdzi iż negatywny wpis jest tylko złośliwością

Pani doktor kompetentna i dokładna w badaniach, do pacjenta podchodzi z niezwykłym zaangażowaniem. Nie ogranicza się do zdiagnozowania, lecz kieruje dalszym procesem leczenia i badania. Jej profesjonalizm zaowocował wyleczeniem mojego dziadka. Jestem zadowolony, że udało mi się trafić na tak wspaniałą osobę, dobrą, serdeczną prawdziwą specjalistkę o cudownym sercu.

Bardzo kompetentna. Nie zerka na zegarek, ma czas by wszystko wyjaśnić i wytłumaczyć. Wystarczył rzut oka na wyniki badań by dostrzec to, czego nie widzieli inni. Jestem bardzo zadowolony, Pani doktor była życzliwa, rzetelna, dawała jasne wyjaśnienia dotyczące stanu zdrowia i konkretne zalecenia. Polecam w 100%

Wspaniały lekarz, pani doktor jest pełna empatii i zrozumienia przy tym jest bardzo dobrym fachowcem. Zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Dzięki opiece i rozpoznaniu pani doktor, moja babcia ma wszczepiony rozrusznik i teraz czuje się dobrze. Oby więcej takich dobrych specjalistów.

Pani Ewa Wiązania - Gacek jest bardzo dobrym specjalistą, uprzejmym i profesjonalnym lekarzem. Wizyta jest konkretna, bez żadnego "owijania w bawełnę". Na wszystkie pytania udziela dokładnej odpowiedzi, wszystkie niejasności dokładnie tłumaczy. Krótko mówiąc Lekarz z powołania.

miałam wizytę u pani doktor jestem bardzo zadowolona, Bardzo dobry lekarz, dokładnie wysłucha pacjenta, wytłumaczy chorobę, zbada szczegółowo. Wysoka kultura osobista, bardzo pozytywnie nastawiona do pacjenta. jestem w stanie serdecznie polecić każdemu panią doktor! :)

Bardzo rzeczowa i konkretna lekarka! Gdy pytałem o stan mojego taty, wszystko dokładnie i spokojnie mi wutłumaczyła, a jestem laikiem jeśli chodzi o kwestie medyczne. Bardzo uprzejmy człowiek. Zdecydowanie polecam!

Pani doktor Ewa Wiązania-Gacek jest bardzo dobrym lekarzem, miłym, uprzejmym. Jako doświadczony lekarz jest bardzo pomocna. Jestem pod opieką pani doktor wraz z całą rodziną. Wszyscy są bardzo zadowoleni.

Jestem pacjentką pani doktor od kwietnia. Pani doktor jest cierpliwa, ciepła osoba która spokojnie wytłumaczy. Skierowała mnie na zabieg, mam stenty w sercu, wreszcie mogę żyć. Dotej pory nikt nie wierzył ze złe się czuje bo nikt jie poświecił mi tyle czasu i uwagi. Dziękuje pani doktor Maria

Dziękuje pani doktor
Maria

Nie polecam tej "pani doktor". Nieprofesjonalna i bezczelna tak w dwóch słowach mogę opisać moje wrażenia o niej po wizycie w przychodni. Brak szacunku do pacjenta, zero zainteresowania przedstawionymi problemami zdrowotnymi.