dr Ewa Wieczorek-Surdacka

Nefrolog

Jestem pod wrażeniem po wizycie, niezwykle uprzejma Pani doktor. Bardzo miła i pomocna. Wielu lekarzy powinno z niej czerpać przykład! Widać że ma duże doświadczenie i że zna się na tym co robi. Szukałem informacji w internecie bo ze znajomymi nie chciałem o takich sprawach rozmawiać, więc popieram też i te poprzednie opinie. Bardzo dobry lekarz!

Bardzo dobry lekarz specjalista. Spokojnie tłumaczy i ma kompleksowe podejście do każdego pacjenta. Polecam Panią dr Ewę z czystym sumieniem.

Specjalista godny największego uznania. Uprzejmy i bardzo kompetentny. Zawsze wysłucha pacjenta i pomoże dobrą radą oraz ciepłym słowem. Polecam

Pani Doktor jest ciepłą, serdeczną, a jednocześnie niezwykle kompetentną osobą. Zawsze mogę na nią liczyć. Szczerze wszystkim polecam.

Jestem od wielu lat pod opieką Pani Doktor. Ciągle pozostaję pod wrażeniem kompetencji, uprzejmości i życzliwości Pani Doktor Ewy Wieczorek-Surdackiej. Pani Doktor znalazła czas, aby zapoznać się z obszerną dokumentacją z dotychczasowego leczenia, wszystko mi wytłumaczyć, a także zaplanować dalsze postępowanie. Nigdy do tej pory nie spotkałam się z tak ludzkim a jednocześnie profesjonalnym podejściem do chorego. Z pełnym przekonaniem polecam każdemu - to najlepszy nefrolog w Krakowie.

Wciąż poszukujesz "Nefrolog Kraków"?

Kraków

Centrum Medicover - Kraków Podgórska