dr Ewa Wieczorek-Surdacka

Nefrolog

Jestem pod wrażeniem po wizycie, niezwykle uprzejma Pani doktor. Bardzo miła i pomocna. Wielu lekarzy powinno z niej czerpać przykład! Widać że ma duże doświadczenie i że zna się na tym co robi. Szukałem informacji w internecie bo ze znajomymi nie chciałem o takich sprawach rozmawiać, więc popieram też i te poprzednie opinie. Bardzo dobry lekarz!

Jestem od wielu lat pod opieką Pani Doktor. Ciągle pozostaję pod wrażeniem kompetencji, uprzejmości i życzliwości Pani Doktor Ewy Wieczorek-Surdackiej. Pani Doktor znalazła czas, aby zapoznać się z obszerną dokumentacją z dotychczasowego leczenia, wszystko mi wytłumaczyć, a także zaplanować dalsze postępowanie. Nigdy do tej pory nie spotkałam się z tak ludzkim a jednocześnie profesjonalnym podejściem do chorego. Z pełnym przekonaniem polecam każdemu - to najlepszy nefrolog w Krakowie.

Bardzo dobry lekarz specjalista. Spokojnie tłumaczy i ma kompleksowe podejście do każdego pacjenta. Polecam Panią dr Ewę z czystym sumieniem.

Specjalista godny największego uznania. Uprzejmy i bardzo kompetentny. Zawsze wysłucha pacjenta i pomoże dobrą radą oraz ciepłym słowem. Polecam

Pani Doktor jest ciepłą, serdeczną, a jednocześnie niezwykle kompetentną osobą. Zawsze mogę na nią liczyć. Szczerze wszystkim polecam.

Fantastyczny lekarz, wspaniały człowiek. Jestem pod opieką wiele lat, a wyniki mam już od kilku bardzo dobre. Polecam

Świetny kompetentny lekarz, poświęcający czas i uwagę swoim pacjentom. Jestem wdzięcznym pacjentem od wielu lat

Wspaniała lekarka, jestem pod jej opieką już 10 lat. Dzięki niej moja przewlekła choroba nerek dla mnie "nie istnieje". Niezwykły człowiek, bardzo serdeczna w kontaktach z pacjentami.

Pani Doktor kompleksowo podeszła do leczenia. Dzięki Jej staraniom osoba z rodziny szybko wróciła do zdrowia. Lekarz godny polecenia o szerokiej wiedzy medycznej.