Ewa Wielosz

Reumatolog

porada jakiej naprawde oczekiwałam, spokojnie i cierpliwie pani doktor odpowiedziała na wszystekie moje zapaytania. Super

Bardzo polecam tę Panią doktor. Jest niesamowita. Tylu lekarzy mnie zbywało, odsyłało a ona pierwsza po latach poszukiwań postawiła diagnozę i wdrożyła leczenie. Byłam w szoku, że lekarz tak dokładnie wszystko tłumaczy i tak otwarcie mówi o badaniach i leczeniu. Posiada ogromną wiedzę w dziedzinie reumatologii. W gabinecie spędziłam niemal godzinę, sprawdziła wszystkie stawy, ruchomość, obrzęki no dosłownie wszystko. Pełny wywiad, profesjonalne i co najważniejsze LUDZKIE podejście. Z powołania... Oby więcej było takich lekarzy.

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Lublin"?

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie
20-954 Lublin