lekarz Ewa Wierzbicka-Legeżyńska

2,7
2,5

Bardzo polecam.Pani doktor jest wsapanialym i bardzo doswiadczonym lekarzem.Bardzo mila,sympatyczna,poswieca tyle czasu ile trzeba.Chodze do niej od zawsze.Rozmawia jak z kolezanka i to sie bardzo ceni.Jestem po kolejnej wizycie i naprawde warto.

Niestety nie polecam pani doktor. Nie wykryła u mnie ciąży, który stała się dla mnie zagrożeniem życia. Mimo iż mówiłam, że test ciążowy wykazal, że jestem w ciąży. Po 2 miesiącach czekania na okres poszłam do Pana doktora Jaworowskiego,który byc może uratował mi życie.

Nie polecam Pani Dr. Wierzbickiej. Straciłam dwójkę dzieci, w drugiej ciąży nie wykryła bardzo poważnej choroby dziecka. Bardzo ogólnie odpowiada na zadane pytania. Odradzam!

Nie mam zastrzeżeń do pani doktor,chodzę do niej od kilku lat,polecam.

Nie mam zastrzeżeń do pani doktor,chodzę do niej od kilku lat,polecam.

Sympatyczna, uprzejma, nie miałam do tej pory szczególnych problemów zdrowotnych (na szczęście!!!), ale jeśli chodzi o okresowe wizyty to nie mam zastrzeżeń.

WIELE RZECZY NA WIZYTACH NIE WYKRYŁA W STANIE MOJEGO ZDROWIA ,I MALO NIE PRZEPLACILAM ZYCIEM WIEC NATYCHMIASTOWO ZMIENILAM LEKARZA NA DR MARIE BIALOSKURSKA ZUREK POLECAM TEGO GINEKOLOGA WSZYSTKIM KOBIETOM