lekarz Ewa Wilk

1,7

Pani swoją postawą i podejściem do człowieka urąga godności lekarza. Wszystkie czynności wykonuje jej asystentka, pani nawet na mnie nie spojrzała, nie mówiąc o badaniu czy zebraniu wywiadu, krzyczała za to głośno nie umiejąc odpowiedzieć na moje pytanie. Zmarnowała mój czas ponieważ na zbadanie wzroku i tak muszę pójść do prawdziwego lekarza-okulisty. Odradzam zdecydowanie.

Ta okulistka to jakieś nieporozumienie! Wredna, opryskliwa, bezczelna i bardzo nieprzyjemna. Pierwszy raz spotykam się z takim zachowaniem lekarza. Wybrałam się do okulisty z zamiarem kupna nowych mocniejszych okularów. Pani doktor (jesli w ogóle można tak nazwać tę kobietę), bo z jej wiedzą to chyba krucho. Po chamskich docinkach zaproponowała mi szkla minus 11, a moja wada to teraz minus 8,5 i na pewno nie poszła o tyle do przodu! W dodatku uciszała mnie, gdy mówiłam że źle widzę w szkłach, które mi dawała, a także mówiła żebym się uspokoiła i jej słuchała bo ona wie lepiej, bo ma 40lat doświadczenia. Zwróciłam jej uwagę że mogłaby być milsza, to jeszcze bardziej na mnie naskoczyła, to jej grzecznie powiedziałam, że złe opinie o niej, które są w internecie są prawdziwe, to wstała i bez słowa wyszła. Po czym wróciła z jakąś lekarką (chyba to mial byc świadek, który posłucha jak bardzo źle się do pani "doktor" odnoszę haha) Do końca wizyty była miła dla pozorów. Czekałam az 2 miesiące na tę wizytę. Szkoda czasu i nerwów!! Ta pani powinna się nauczyć kultury i życzliwości a najlepiej iść na emeryturę!

Pani dr. Ewa Wilk okulistka. Bezszczela... Od wejścia usłyszałam "po co Pani tu przyszła"... Dalej usłyszałam "pewnie nawet Pani nie wie jaka ma teraz Pani wadę wzroku..." po czym zrobiła badanie wzroku w 2min. Wykupiłem okulary... I co się okazało? Były o 3 razy za mocne. Teraz mam przez nią uszkodzony wzrok... Widzę bardzo źle, wszystko mi pływa. Na szczęście Pani potyczka zmienila mi szkła na takie jak powinnam mieć ... Dramat. Oczy nadal bolą. Odradzam ta babe.

Bardzo nieprzyjemna,opryskliwa,arogancka osoba.Nie zasługuje nawet na jedną "gwiazdkę".Mam 70 lat,do tej pory nie miałam do czynienia z takim ohydnym lekarzem.Nie polecam nikomu,aby kiedykolwiek mial nieprzyjemność z tą lekarką.

Lekarz z żenującym podejściem o pacjenta - opryskliwa, zbywająca pacjenta. Bardzo niemiła, wizyta trwa 1,5-2 minuty łącznie z wypisaniem karty. "Bada" wzrok jedynie poprzez odczytywanie liter na tablicy. Nie ustala wartości wady. Nie polecam !!!

Pani Doktor na prawde poswiecila mi dużo czasu podczas badania i starała się jak najbardziej dokładnie mnie zbadac, by nie przeoczyć zadnych symptomow choroby.

UPRZEJMOŚĆ: 0 ILOŚĆ POŚWIĘCONEGO CZASU: 0 Zgłosiłam się do ENERGOMONTAŻU ze spuchniętym, czerwonym i zaropiałym okiem. Panie w rejestracji skierowały mnie bezpośrednio do gabinetu, w którym "urzędowała" ta pani. Miałam sama zapytać, czy mnie przyjmie... Weszłam, zapytałam i od wychodzącej z gabinetu kobiety usłyszałam, że mnie nie przyjmie, bo ma dużo pacjentów, a o 11:00 musi być w Katowicach i mam jechać na Ceglaną na ostry dyżur. Dochodziła 10:00 rano... Ta pani nie potraktowała mnie jak śmiecia... Na śmiecia się "rzuci okiem", a tymczasem na mnie nawet nie spojrzała. Nie ...

UPRZEJMOŚĆ: 0
ILOŚĆ POŚWIĘCONEGO CZASU: 0
Zgłosiłam się do ENERGOMONTAŻU ze spuchniętym, czerwonym i zaropiałym okiem. Panie w rejestracji skierowały mnie bezpośrednio do gabinetu, w którym "urzędowała" ta pani. Miałam sama zapytać, czy mnie przyjmie... Weszłam, zapytałam i od wychodzącej z gabinetu kobiety usłyszałam, że mnie nie przyjmie, bo ma dużo pacjentów, a o 11:00 musi być w Katowicach i mam jechać na Ceglaną na ostry dyżur. Dochodziła 10:00 rano... Ta pani nie potraktowała mnie jak śmiecia... Na śmiecia się "rzuci okiem", a tymczasem na mnie nawet nie spojrzała. Nie rozumiem jakim cudem jest ona lekarzem. W państwie, gdzie karalne jest nieudzielenie pierwszej pomocy, lekarz odmawia badania. Rozważam złożenie skargi u Rzecznika Praw Pacjenta i być może w Śląskiej Izbie Lekarskiej. Ta pani pod żadnym pozorem nie powinna być lekarzem. Dodam, że trzy dni później byłam na ostrym dyżurze. Tam usłyszałam, że z takimi rzeczami idzie się do poradni, a nie na ostry dyżur. Stan chyba jest poważny, skoro antybiotyk mam wkraplać 5 (słownie: pięć razy) dziennie. Nie oceniam tej kobiety w skali punktowej, ponieważ po ustawieniu oceny na minimum wyświetla się jeden punkt, na który Ewa Wilk absolutnie nie zasługuje.
PS. Bez wystawienia oceny nie mogę dodać opinii. Administrator strony nie przewidział sytuacji, w której recenzowany lekarz nie będzie zasługiwał nawet na jeden punkt...

arogancka,brak szacunku dla pacjenta,krzykliwa i nieuprzejma.Bez badania pozbywa się pacjenta z gabinetu stemplując swoją pieczątką wizytę-odradzam jakiegokolwiek kontaktu z Panią doktor

Bycie przez Tą Panią lekarzem to jedna wielka pomyłka, 0 wyrozumiałości, 0 podejścia do pacjenta, 0 tłumaczenia, 0 rozmów i tak można by wymieniać bez końca.

Po wizycie u pani doktor Wilk mogę stwierdzić z całą pewnością, że ta pani po pierwsze nigdy nie powinna była zostać lekarzem, po drugie poziom wychowania i kultury tej pani jest żenująco niski, nie wspominając już o poziomie wiedzy. Tak jak napisał mój przedmówca pacjenci tej pani bardzo przeszkadzają, nie mówiąc już o postawieniu diagnozy i prawidłowym leczeniu. Moim zdaniem już dawno powinna zostać wyrzucona ze szpitala i innych przychodni, w których ta pani pracuje. Ta pani, którą trudno jest nazwać nawet lekarzem, swoim zachowaniem hańbi całe środowisko lekarskie. Koszmarna, ...

Ta pani, którą trudno jest nazwać nawet lekarzem, swoim zachowaniem hańbi całe środowisko lekarskie. Koszmarna, niekompetentna. Brrrrr.